شرط تولید كیفی و اقتصادی از زبان معاون وزیر صنعت

شرط تولید كیفی و اقتصادی از زبان معاون وزیر صنعت

بازاری: معاون وزیر صنعت اظهار داشت: هنگامی كه تولید اقتصادی شود و عملكرد زنجیره های تأمین به نحوی باشد كه مشكلات در زمینه فراهم كردن مواد اولیه را حل كنند، می توانیم شاهد تولید محصولاتی با كیفیت و باصرفه باشیم.


محسن صالحی نیا در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینكه هم اكنون هشت مركز خدمات فناوری و كسب و كار با این مختصات و خاصیت در كشور وجود دارد، اظهار نمود: اینها مراكزی هستند كه فعالیت های مختلفی را نمایش می دهند اما مهمترین خاصیت شان این است كه به وسیله بخش خصوصی و برمبنای نیازمندی هایشان ایجاد می شوند.
وی ادامه داد: رفع نیازمندی هایی نظیر عارضه یابی واحدهای صنعتی، مسائل طراحی و فرایند، صادرات، خوشه ها و زنجیره تأمین همچون اقدامات و وظایف تعیین شده برای مراكز كسب و كار در كشور است.
مدیر عامل سازمان صنایع كوچك و شهرك های صنعتی ایران نتیجه استفاده مشترك از این خدمات را برخورداری از هزینه های بسیار كم و نمایش به روزترین خدمات دانست و بیان كرد: هنگامی كه تولید اقتصادی شود و عملكرد زنجیره های تأمین به نحوی باشد كه مشكلات در زمینه فراهم كردن مواد اولیه حل شود می توانیم شاهد تولید محصولاتی با كیفیت و با صرفه باشیم.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینكه رفع مشكلات بخش خصوصی توسط مراكز كسب و كار ضروری می باشد، اظهار داشت: این مراكز با ایجاد فناوری می توانند نقشی مؤثر در فروش و صادرات محصولات ایرانی داشته باشند.
او در آخر با اشاره به اینكه مردم استان یزد و سایر استان ها با بهره مندی از مركز فناوری كسب و كار می توانند از كالاهای مصرفی با كیفیت بالا برخوردار شوند، اشاره كرد: امیدواریم در آینده ای نزدیك شاهد راه اندازی این مراكز با این خاصیت ها در سایر نقاط كشور باشیم.1397/11/26
15:22:18
5.0 / 5
4367
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , خدمات , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا