رئیس سازمان برنامه و بودجه:

قطعه یك آزادراه تهران- شمال امسال بهره برداری می شود

قطعه یك آزادراه تهران- شمال امسال بهره برداری می شود

به گزارش بازاری رئیس سازمان برنامه و بودجه به علت ترافیك های طولانی و اتلاف وقت در جاده چالوس از مردم عذرخواهی نمود و اظهار داشت: متعهد می شوم كه قطعه یك آزادراه تهران- شمال امسال افتتاح شود.به گزارش بازاری به نقل از مهر، محمدباقر نوبخت بامداد امروز در حاشیه بازدید از قطعه یك آزادراه تهران شمال در جمع خبرنگاران، با اشاره به اینكه ۶۰۰ میلیارد تومان با همكاری بنیاد مستضعفان برای تكمیل قطعه اول آزادراه تهران شمال در نظر گرفته شده است، تصریح كرد: ۶۰ كیلومتر از این آزادراه راه اندازی می شود كه با راه اندازی آن، مسیر تهران تا چالوس به دو ساعت كاهش خواهد یافت.
وی با اشاره به اینكه به علت ترافیك های طولانی و اتلاف وقت آنها در جاده چالوس عذرخواهی می كنم، اظهار داشت: اگر قطعه اول راه اندازی شود، وقت مردم كمتر تلف می شود همینطور در نظر داریم تا آخر امسال ۳۰۰ كیلومتر آزادراه دیگر راه اندازی نماییم.
معاون رئیس جمهور با اشاره به اتصال دو استان گیلان و آذربایجان غربی به شبكه ریلی پارسال افزود: امسال هم در نظر داریم قطعه ریلی میانه بستان آباد راه اندازی شود و به دنبال آسایش و امنیت مردم هستیم. ازاین رو تا آخر امسال قطعه یك آزادراه تهران شمال به بهره برداری می رسد.
وی در پاسخ به این پرسش كه چرا علیرغم وعده معاون اول رئیس جمهور در خصوص افتتاح قطعه آزادراه تهران شمال در سال گذشته، این اتفاق رخ نداد؟ اظهار داشت: به آرشیوهایتان رجوع كنید و ببینید آیا من چنین قولی داده بودم یا نه؟ هر وعده ای كه من دادم مانند اتصال دو استان گیلان و آذربایجان غربی به شبكه ریلی پارسال محقق شد. من از وعده های جهانگیری بی خبرم؛ هم اكنون هم وعده می دهم و متعهد می شوم كه قطعه یك آزادراه تهران شمال امسال افتتاح شود.
رئیس سازمان برنامه و بودجه درباره قطعات دوم و سوم آزادراه تهران شمال، خاطرنشان كرد: اجازه دهید قطعه یك تكمیل شود، بعد از اتمام قطعه یك، درباره جزئیات قطعات دوم و سوم هم توضیح داده خواهد شد.
نوبخت درباره آزادراه همت- كرج اظهار داشت: بخش زیادی از این آزادراه تا آخر امسال به بهره برداری می رسد با این اقدامات، بار سنگین ترافیك خودرو های عبوری كه از مسیر استان البرز و كرج به سایر استان ها تردد می كنند، كاهش خواهد یافت.

1398/03/21
14:08:15
5.0 / 5
4290
تگهای خبر: بودجه , خودرو , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا