قیمت سكه، طلا و ارز در روز چهارشنبه

قیمت سكه، طلا و ارز در روز چهارشنبه

به گزارش بازاری قیمت سكه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز نسبت به روز گذشته ارزان شده است و بانك ها و صرافی های مجاز بانك مركزی هم امروز قیمت ارز را نسبت به روزهای گذشته كاهش دادند.


به گزارش بازاری به نقل از ایسنا، امروز تا ساعت ۱۷: ۳۰، سكه تمام بهار طرح قدیم در بازار، بدون تغییر نسبت به روز سه شنبه، چهار میلیون و ۴۵۰ هزار تومان قیمت داشت. قیمت سكه تمام بهار آزادی طرح جدید هم به چهار میلیون و ۶۲۵ هزار تومان است كه نسبت به روز گذشته ۶۰ هزار تومان ارزان شده است.
نیم سكه هم با ۵۰ هزار تومان افزایش قیمت، دو میلیون و ۴۰۰ هزار تومان قیمت دارد. ربع سكه هم یك میلیون و ۵۵۰ هزار تومان فروخته می شود.
هر قطعه سكه یك گرمی یك میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است كه نسبت به روز گذشته افزایش داشته و هر گرم طلای ۱۸ عیار هم در طلافروشی ها ۴۳۵ هزار تومان داد و ستد می شود.
دلار عقب نشست
بانك ها امروز قیمت ارز را نسبت به روز گذشته كاهش دادند؛ به صورتی كه قیمت خرید دلار در بانك ها كه روز گذشته ۱۲ هزار و ۷۲۰ تومان بود، امروز با كاهش همراه بوده و به ۱۲ هزار و ۶۲۵ تومان رسیده است.
همچنین شعب ارزی بانك ها امروز هر یورو را ۱۴ هزار و ۳۳۷ تومان می خرند كه قیمت این ارز هم حدود ۲۵۰ تومان كاهش داشته است. هر پوند انگلیس هم امروز در شعب ارزی بانك ها به قیمت ۱۶ هزار و ۱۳ تومان خریداری می شود.
قیمت ارز مسافرتی در بانك ها همچنان از قیمت فروش آن در بازار بالاتر است؛ به صورتی كه قیمت فروش ارز مسافرتی در بانك ها ۱۵ هزار و ۵۸ تومان اعلام شده كه با احتساب كارمزد به حدود ۱۵ هزار و ۴۰۰ تومان می رسد.
اما صرافی های مجاز بانك مركزی قیمت دلار را نسبت به روز گذشته ۱۵۰ تومان كاهش دادند؛ به صورتی كه قیمت خرید دلار در این صرافی ها ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان و قیمت فروش آن ۱۳ هزار تومان است.
این صرافی ها همچنین، امروز هر یورو را به قیمت ۱۴ هزار و ۸۰۰ تومان می خرند و ۱۴ هزار و ۹۰۰ تومان می فروشند كه این نرخ ها هم نسبت به روز گذشته ۱۵۰ تومان كاهش داشته است.1398/04/06
11:02:25
5.0 / 5
4478
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا