وزیر كشاورزی در حاشیه جلسه دولت خبر داد

قول نوبخت و رئیس بانك مركزی برای پرداخت طلب گندم كاران

قول نوبخت و رئیس بانك مركزی برای پرداخت طلب گندم كاران

به گزارش بازاری وزیر جهاد كشاورزی اظهار داشت: در جلسه هیات دولت رئیس بانك مركزی و رئیس سازمان برنامه و بودجه قول دادند تا هر چه زودتر طلب گندم كاران را بپردازند.


به گزارش بازاری به نقل از ایسنا، محمود حجتی در حاشیه جلسه امروز هیات دولت با اشاره به بدهی هزار و 900 میلیارد تومانی دولت به گندم كاران اظهار نمود: در دولت در این زمینه مفصل بحث شد. هم بانك مركزی و هم نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه برای پرداخت این بدهی قول داده اند. چون هم بانك ها تعهداتشان را اجرایی نكرده اند و هم از محل تبصره ی یارانه ها هنوز پرداختی انجام نشده است.
وی افزود: متاسفانه بیشتر بدهی ها مربوط به استان های غربی و شمال غرب كشور است كه گندم كاران گندم خودرا تحویل دادند اما پولی دریافت نكردند و چون در مناطق سرد هستند باید زودتر كشت خودرا آغاز كنند. در این زمینه در دولت بحث شد و ما امیدواریم هر چه زودتر این مساله حل شود.
وی در مورد اصلاح قیمت سبوس نیز اظهار داشت: من قیمتی اعلام نكردم، بلكه ستاد تنظیم بازار قیمت اعلام نموده كه مورد اعتراض آن قرار گرفت و رئیس جمهور هم دستور رسیدگی داد و ستاد تنظیم بازار باید در قیمت تجدید نظر كند.
منبع:

1398/06/13
20:02:12
5.0 / 5
4434
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا