فراخوان سازمان مالیاتی

اسامی ۵۰ صنف جدید برای نصب كارتخوان مالیاتی اعلام گردید

اسامی ۵۰ صنف جدید برای نصب كارتخوان مالیاتی اعلام گردید

به گزارش بازاری سازمان امور مالیاتی در فراخوانی، اسامی ۱۵ گروه شامل ۵۰ صنف جدید را برای نصب كارتخوان اعلام نمود.به گزارش بازاری به نقل از مهر، سازمان امور مالیاتی در اطلاعیه ای به صاحبان حرف و مشاغل مشمول نصب، راه اندازی و استفاده از سامانه صندوق فروش فراخوان داد.
در این فراخوان آمده است: در اجرای ماده ۳ آئین نامه اجرایی تبصره ۲ ماده ۱۶۹ قانون مالیات های مستقیم و تبصره یك ماده مذكور در مورد تعیین اولویت مودیان مالیاتی برای نصب راه اندازی و استفاده از سامانه صندوق فروش بر مبنای قانون مزبور تمامی صاحبان حرف و مشاغل از آغاز سال ۹۹ ملزم به استفاده از سامانه صندوق فروش پایانه پرداخت متصل به شبكه پرداخت بانكی و صدور صورتحساب فروش مطابق مقررات می باشند. بنابراین از تمامی صاحبان مشاغل و حرف مذكور دعوت به عمل می آید كه از آغاز مهرماه سال جاری با رفتن به درگاه عملیات الكترونیكی سازمان مالیاتی كشور نسبت به ثبت سریال استاندارد پایانه/ پایانه های پرداخت متصل به شبكه پرداخت بانكی (كارتخوان بانكی) اقدام نمایند.
خبرگزاری مهر دهم شهریورماه در گفت و گویی با امیدعلی پارسا رئیس سازمان امور مالیاتی، از معرفی ۱۵ تا ۲۰ گروه صنفی برای نصب دستگاه كارتخوان اطلاع داده بود.


1398/06/25
19:46:21
5.0 / 5
4510
تگهای خبر: بانك , سازمان , طلا , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا