دبیر انجمن صنایع نساجی ایران مطرح كرد:

تولید انبوه راه مبارزه با دلالان روپوش مدارس

تولید انبوه راه مبارزه با دلالان روپوش مدارس

به گزارش بازاری دبیر انجمن صنایع نساجی ایران با اشاره به اینكه در بیشتر موارد واسطه ای قبل و پس از هر شاخه از شبكه توزیع ما حضور دارد كه هزینه هایی به هر مجموعه اضافه می كند، ورود شبكه های تولید انبوه و كارخانه های بزرگ به تولید روپوش مدارس را چاره حذف دلالان از این بخش عنوان نمود.


حسن نیلفروش زاده در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینكه تولیدكنندگان در بخش توزیع نقشی ندارند، اشاره كرد: پس از تولید و رنگ آمیزی پارچه شبكه بازرگانی وارد می شود ك معمولا در هر بخش از این شبكه، درصدی از افراد فرصت طلب حضور دارند.
وی ورود شبكه های تولید انبوه و كارخانه های بزرگ به تولید روپوش مدارس را چاره حذف دلالان از این بخش عنوان نمود و اظهار داشت: معمولا بین ارسال پارچه به بنكداران بازار و بعد ارسال آن به تولیدكنندگان و در مرحله آخر توزیع لباس، چندین واسطه حضور دارند.
دبیر انجمن صنایع نساجی ایران از میزان حضور دلالان در بازار پوشاك مدارس اظهار بی اطلاعی كرد و اظهار داشت: در بیشتر موارد واسطه ای قبل و پس از هر شاخه از شبكه توزیع ما حضور دارد كه هزینه هایی به هر مجموعه اضافه می كند.
به گزارش بازاری به نقل از ایسنا، قبل تر رئیس اتحادیه خیاطان گفته بود كه امكان دارد برخی مدارس سفارش دوخت روپوش دانش آموزان را به واحدهای بدون شناسنامه بدهند كه حتی پروانه كسب نیز نداشته باشند؛ بدین سبب امكان دارد قیمت تمام شده روپوش برای مدارس خیلی بالاتر از این قیمت ها تمام بشود.
عضو هیئت مدیره اتحادیه صنف تولیدكنندگان و فروشندگان پوشاك تهران نیز با اشاره به اینكه هم اكنون نهادی برای نظارت بر كیفیت لباس مدارس وجود ندارد، از حضور دلالان برای گرفتن سفارش روپوش از مدارس آگاهی داده بود.1398/07/04
20:33:50
5.0 / 5
4729
تگهای خبر: بازار , تولید , طلا , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا