نماینده مجلس عنوان كرد؛

وجود ۲ تریلیون تومان نقدینگی سرگردان

وجود ۲ تریلیون تومان نقدینگی سرگردان

به گزارش بازاری نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدی شهر در مجلس شورای اسلامی بابیان اینكه دو تریلیون تومان نقدینگی سرگردان در كشور وجود دارد، اظهار داشت: تعیین تكلیف این اعتبار در دستور كار قرار دارد.به گزارش بازاری به نقل از مهر، احمد همتی بامداد شنبه در جلسه شورای برنامه ریزی و ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان سمنان به میزبانی استانداری ضمن بیان اینكه رفع مشكلات اقتصادی ازجمله رویكردهای مهم مسؤلان نظام است، تصریح كرد: دو تریلیون تومان نقدینگی سرگردان در كشور وجود دارد كه باید تعیین تكلیف شود و این امر در دستور كار قرار دارد.
وی با اشاره به اینكه استان سمنان در حوزه اقتصادی از موقعیت و جایگاه بهتری نسبت به سراسر كشور برخوردار است، اضافه كرد: ظرفیت های خیلی خوب طبیعی و انسانی وجود دارد كه باید از آن به بهترین نحو استفاده نمود.
تكمیل طرح آمایش سرزمینی در استان سمنان
نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدی شهر در مجلس شورای اسلامی بابیان اینكه تغییرات مدیریتی ازجمله چالش های جدی در این حوزه به حساب می آید، خاطرنشان كرد: تغییر استاندار در بازه زمانی دو تا ۲.۵ سال مانع از شناخت وی از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود می شود.
همتی با تاكید بر اینكه اگر ثبات مدیریتی وجود نداشته باشد در امر ایجاد توسعه پایدار مشكلات عدیده ای ایجاد می شود، افزود: طرح آمایش سرزمینی استان سمنان كامل شده و از این فرصت می توان در جهت توسعه استان بهره برداری نمود.
وی با اشاره به اینكه برگزاری بیش ازحد همایش ها و جلسه های اداری امری غیرضروری است، تاكید كرد: اجرای مصوبات جلسات اداری باید در دستور كار و اولویت نخست مسؤلان دستگاه های اجرایی قرار گیرد.
ایجاد هر شغل نیازمند یك میلیون تومان سرمایه است
نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدی شهر بابیان اینكه بهره گیری از ظرفیت سرمایه گذاران بخش خصوصی برای معرفی استان از دیگر برنامه های مهم در جهت پیاده سازی سیاست های اقتصاد مقاومتی است، خاطرنشان كرد: در شرایط فعلی برای ایجاد هر شغل نیازمند سرمایه گذاری قابل توجه است كه تحقق این امر با مشاركت بخش خصوصی با دولت محقق خواهد شد.
همتی در انتها با اشاره به اینكه پویایی دو فرودگاه استان و استمرار پروازها در شاهرود و سمنان از دیگر اولویت های مهم برای ایجاد توسعه پایدار می باشد، خاطرنشان كرد: عرضه طرح های تشویقی برای كاركنان دستگاه های اجرایی در جهت بهره برداری از این ظرفیت در دستور كار قرار دارد.

1398/08/18
17:46:25
5.0 / 5
4679
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا