فاصله قیمت خرید و فروش ارز زیاد شد

فاصله قیمت خرید و فروش ارز زیاد شد

به گزارش بازاری ارز ابتدای هفته را با افزایش قیمت شروع كرد و از جانب دیگر فاصله خرید و فروش دلار و یورو از جانب صرافی ها افزایش یافت؛ بگونه ای كه این نرخ كه هر روز به صورت متوسط ۱۰۰ تومان بود امروز ۲۰۰ تومان شد.


به گزارش بازاری به نقل از ایسنا، در بازار امروز(شنبه) قیمت خرید و فروش ارز در صرافی های مجاز بانك مركزی و همینطور نرخ خرید از جانب بانك ها مقداری نسبت به آخرین روز هفته گذشته افزایش یافته است؛ بگونه ای كه صرافی های مجاز بانك مركزی هر دلار را ۱۳ هزار و ۱۵۰ تومان می خرند و ۱۳ هزار و ۳۵۰ تومان می فروشند كه این قیمت نسبت به پنج شنبه گذشته ۲۵۰ تومان افزایش یافته است.
همینطور نرخ خرید و فروش یورو در این صرافی ها به ترتیب ۱۴ هزار و ۶۵۰ و ۱۴ هزار و ۸۵۰ تومان اعلام شده است كه نسبت به نرخ قبلی بازار ۲۵۰ تومان در نرخ خرید و ۳۵۰ تومان در فروش افزایش قیمت مشاهده می شود.
امروز بانك ها هر دلار آمریكا را ۱۲ هزار و ۸۶۰ تومان می خرند كه نسبت به آخرین نرخ هفته گذشته ۲۴۰ تومان افزایش یافته است. همینطور امروز بانك ها هر یورو را از متقاضیان ۱۴ هزار و ۱۹۳ تومان می خرند كه نسبت به روز پنج شنبه حدود ۲۰۰ تومان افزایش یافته است.
ارز مسافرتی هم با احتساب كارمزد نزدیك به ۱۵ هزار تومان در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.1398/11/05
14:29:26
5.0 / 5
4432
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا