فراخوان شركت در نمایشگاه خلاقیت و نوآوری ایران

فراخوان شركت در نمایشگاه خلاقیت و نوآوری ایران

بازاری: كانون پتنت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری فراخوان شركت در رویداد ˮاكسیرˮ یا نمایشگاه خلاقیت و نوآوری ایران را منتشر نمود.


به گزارش بازاری به نقل از ایسنا، نمایشگاه خلاقیت و نوآوری ایران یا رویداد "اكسیر"، ویترینی برای نمایش و معرفی اختراعات برگزیده به سرمایه گذاران محسوب شده و كانون پتنت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با برگزاری آن فرصتی برای توسعه مهارت های خلاقانه استعدادهای جوانان و نوجوانان فراهم نموده است.
ارائه دیدگاه ها، انتقال تجربیات و به اشتراك گذاری رویكردهای فعالان زیست بوم نوآوری از اهدافی است كه رویداد اكسیر دنبال می كند تا همچون پنجره ای برای نمایشی متفاوت و هیجان انگیز از برترین اختراعات تاریخ بشر باشد.
نمایشگاه خلاقیت و نوآوری ایران با مشاركت تمامی بازیگران زنجیره اختراع تا تجاری سازی و با تاكید بر رویكردهای آموزشی، ترویجی و شبكه سازی برگزار می گردد تا راهكاری برای فعال سازی ظرفیت های بالقوه حوزه اختراعات باشد.
ترویج و آموزش در راه خلاقیت منتهی به اختراع برای جامعه جوان و پژوهشگر ایرانی، معرفی ظرفیت های عملیاتی پتنت برای جامعه سرمایه گذار كشور، خلق فرصتی برای الهام بخشی، گفت و گو و همفكری بین بازیگران زیست بوم نوآوری كشور با محوریت پتنت و معتبرسازی مجدد مفهوم پتنت برای بازیگران دولتی و غیردولتی زیست بوم نوآوری در كشور بعضی از كاركردهای این رویداد معرفی شده است.
علاقه مندان برای حضور در بخش اختراعات برگزیده رویداد اكسیر تا ۲۹ اسفند ماه جاری فرصت دارند به وب سایت https: //login.excirtech.ir/register بازگشت كنند و یا با شماره تلفن ۰۲۱ -۶۶۵۲۳۶۰۳ دبیرخانه نمایشگاه خلاقیت و نوآوری ایران تماس بگیرند.
برمبنای اعلام معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، رویداد اكسیر زمستان ۹۹ در محل دائمی نمایشگاه های تخصصی شهرداری تهران واقع در بوستان گفت و گو دایر خواهد بود.
منبع:

1398/12/06
15:32:22
5.0 / 5
4282
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا