مرغداران نگران نباشند

آغاز خرید مرغ مازاد مرغداران از طرف شركت پشتیبانی امور دام

آغاز خرید مرغ مازاد مرغداران از طرف شركت پشتیبانی امور دام

به گزارش بازاری مدیرعامل شركت پشتیبانی امور دام از آغاز گسترده خرید مرغ مازاد مرغداران در سراسر كشور آگاهی داد و اظهار داشت: روز گذشته 1292 تن مرغ مازاد به نرخ 12 هزار و 900 تومان خرید شد.


به گزارش بازاری به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، حسن عباسی معروفان اظهار داشت: با هماهنگی های به عمل آمده با وزارت صنعت، معدن و تجارت خرید مرغ مازاد از مرغداران بدون هیچگونه محدودیتی در حال انجام می باشد.
مدیرعامل شركت پشتیبانی امور دام اضافه كرد: هم اكنون باتوجه به عرضه مرغ مازاد از طرف مرغداری های كشور، شركت پشتیبانی امور دام وارد عمل شده و مطابق با استاندارد سازمان دامپزشكی در خصوص خرید مرغ با وزن كمتر از دو كیلوگرم؛ در سراسر كشور شروع شده و هیچگونه محدودیتی از این بابت وجود ندارد.
وی اظهار داشت: مرغداران به هیچ عنوان نگران فروش مرغ مازاد خود نباشند چونكه دولت بدون محدودیت مرغ تولیدی آنها را خریداری خواهدنمود.
او اشاره كرد: روز گذشته ۱۲۵۰ تن مرغ مازاد از مرغداران خریداری شده ضمن اینكه امروز نیز ۱۲۹۲ تن مرغ به نرخ ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان خریداری شده است كه این یك ركورد بی سابقه بشمار می رود.
عباسی معروفان اشاره كرد: مرغداران با طیب خاطر نسبت به جوجه ریزی برای ایام پیش رو اقدام نمایند چونكه دولت به صورت تضمینی مرغ تولیدی آنها را خریداری خواهدنمود.1399/01/10
13:37:54
5.0 / 5
3056
تگهای خبر: تولید , خرید , سازمان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا