پادكست

چرا برخی سهام عدالت ندارند؟

چرا برخی سهام عدالت ندارند؟

به گزارش بازاری حدود ۴۹ میلیون ایرانی سهام عدالت دارند اما معیار انتخاب این سهامداران چه بوده است و چرا عده ای سهام عدالت ندارند؟


به گزارش بازاری به نقل از مهر، از زمان تخصیص سهام عدالت به مشمولان، ۱۴ سال می گذرد و این سهام که با هدف افزایش کارایی شرکت های دولتی و کمک معیشتی به مردم از بهترین شرکت های دولتی در اختیار مردم قرار گرفته بود نهایتاً در ۸ اردیبهشت ۹۹ با ابلاغ مقام معظم رهبری، آزاد شد. بعد از این آزادسازی توجه مردم بار دیگر به این سهام که حالا ارزش آن تا حدود ۲۰ برابر شده است معطوف شد و سوال ها و ابهام های گوناگونی را به وجود آورد. از علت سهام عدالت ۵۳۲ و ۴۹۳ هزار تومانی شدن خیلی از سهامداران تا معیار شناسایی مشمولان این سهام به مردم و … در این گزارش به صورت پادکست صوتی، سعی شده تا به بعضی از این سوالات پاسخ داده شود. سوال ۱: سهام عدالت چیست؟ مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی نماید.
فایل آنرا از اینجا دانلود کنید: video/mp4
سوال ۲: تفاوت سهام عدالت ۵۰۰ هزار تومانی با یک میلیون تومانی در چیست؟ مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی نماید.
فایل آنرا از اینجا دانلود کنید: video/mp4 سوال ۳: چرا برخی سهام عدالت دارند و برخی ندارد؟ مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی نماید.
فایل آنرا از اینجا دانلود کنید: video/mp4 سوال ۴: چه روشی در مدیریت سهام عدالت بهتر است؟ مستقیم یا غیر مستقیم؟ مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی نماید.
فایل آنرا از اینجا دانلود کنید: video/mp4 سوال ۵: مدیریت سهام عدالت با چه کسانی می باشد؟ مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی نماید.
فایل آنرا از اینجا دانلود کنید: video/mp4


منبع:

1399/04/04
11:29:40
5.0 / 5
2819
تگهای خبر: دانلود , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا