سخنگوی كمیسیون عمران مجلس خبر داد

طرح دوفوریتی مجلس برای ساماندهی بازار مسكن

طرح دوفوریتی مجلس برای ساماندهی بازار مسكن

سخنگوی كمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از تهیه طرحی دو فوریتی برای ساماندهی بازار مسكن آگاهی داد.


سید البرز حسینی در گفت و گو با ایسنا، با اعلان اینکه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی پس از برگزاری انتخابات هیات رییسه درباب بعضی از اولویت های کاری بحث کرده است، گفت: درباب ساماندهی بازار مسکن طرح دو فوریتی آماده شده و ان شاءالله یکشنبه بعدی در نخستین جلسه کمیسیون مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.
ایشان سپس اظهار نمود: التهاب بازار مسکن و افزایش قیمت ها به دنبال سیاست های غلط سبب شده تا مردم به شدت در تنگنا قرار بگیرند. امروز به دنبال سیاست های غلط، عده ای به مسکن که کالایی مصرفی است، نگاه کالای سرمایه ای پیدا کردند و نتیجه آن افزایش افسارگسیخته قیمت مسکن می باشد.
نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه عدم نظارت و سیاست های غلط موجب افزایش قیمت مسکن و اجاره بها شده که خانوارها را رنج می دهد، اظهار داشت: هدف اصلی طرح دو فوریتی ساماندهی بازار مسکن، پشتیبانی از اقشار لطمه پذیر است. ان شاء الله بعد از بررسی جزئیات این طرح در کمیسیون عمران اطلاعات کامل آن در اختیار رسانه ها قرار خواهد گرفت.
حسینی در ادامه با اشاره به اخبار انتشار یافته در خصوص مخالفت کمیسیون عمران با طرح پیشنهادی ساخت واحدهای ۲۵ تا ۴۰ متری برای زوج های جوان بیان کرد: تابحال صحبتی درباب این طرح در کمیسیون عمران نشده است و بنده نمی توانم این خبر را تایید یا تکذیب کنم. ان شاء الله هفته آینده که کمیسیون عمران تشکیل شد طرح دو فوریتی آماده شده مورد بررسی قرار خواهد گرفت و اساسا کمیسیون جلسات فوق العاده ای جهت بررسی وضعیت بازار مسکن خواهد داشت.1399/04/08
20:58:51
5.0 / 5
2375
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا