وزیر جهاد كشاورزی:

هنرستان های كشاورزی بروزرسانی می شود

هنرستان های كشاورزی بروزرسانی می شود

از تهران وزیر جهاد كشاورزی اظهار داشت: بخش كشاورزی كشور طی پنج ماه سال جاری هم با رشد خوب اقتصادی همراه بوده كه تمامی این موارد به علت وجود نیروی انسانی متخصص و متعهد صورت گرفته است.


به گزارش بازاری به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ری، کاظم خاوازی در آیین شروع سال تحصیلی ۹۹-۱۴۰۰ که در هنرستان کشاورزی شهید رجایی بخش کهریزک شهرستان ری برگزار شد، بیان نمود: جهاد کشاورزی طرح کشاورزان آینده را تدوین و به شورایعالی عشایری و روستای کشور ارسال کرده تا دانش آموختگان بخش کشاورزی به سادگی وارد این عرصه شوند.
وی افزود: برپایه طرح کشاورزان آینده تجهیز، تکمیل و به روزرسانی تجهیزات هنرستان های کشاورزی و ورود هنرجویان این بخش به بازار کار با سرعت بیشتر و بروکراسی اداری کمتری صورت خواهد گرفت.
وزیر جهاد کشاورزی اظهار نمود: تأمین نیروی انسانی متخصص و کارآمد در این بخش یکی از اصلی ترین دغدغه جهاد کشاورزی است؛ تربیت نیروی انسانی متخصص و کارآمد در بخش کشاورزی برای ارتقای کیفیت محصولات کشاورزی باید در دستور کار آموزش و پرورش و جهاد کشاورزی قرار گیرد.
وی خاطرنشان کرد: رشد ارزش افزوده بخش کشاورزی طی سال قبل 8 و0.8 بوده است که باعث مثبت شدن رشد اقتصادی کشور شده است.
وزیر جهاد کشاورزی اضافه کرد: بخش کشاورزی کشور طی پنج ماه سال جاری هم با رشد خوب اقتصادی همراه بوده که تمامی این موارد به علت وجود نیروی انسانی متخصص و متعهد صورت گرفته است.1399/06/15
23:38:28
5.0 / 5
1586
تگهای خبر: آموزش , اقتصاد , بازار , تخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا