ستاری:

بهترین راه تزریق نوآوری در سیستم های صنعتی، استفاده از استارتاپ های كوچك است

بهترین راه تزریق نوآوری در سیستم های صنعتی، استفاده از استارتاپ های كوچك است

مرکزی معاون علمی و فناوری رئیس جمهور اظهار داشت: ساخت شیرهای دروازه ای طرح خط لوله گوره-جاسک در ماشین سازی اراک با همکاری شرکت گداختار نگاهی نو و جدید و اقدامی پرارزش است.


سورنا ستاری روز شنبه ۲۲ آذر در آیین رونمایی از شیرهای دروازه ای متروکاندوئیت ۴۲ اینچ ۶۰۰ که توسط شرکت گداختار اراک با کارفرمایی شرکت مهندسی توسعه نفت جهت استفاه در پروژه خط لوله گوره - جاسک ساخته شده، اظهار نمود: همکاری و تلاش سیستم دولتی و بخش خصوصی در جهت اجرای این پروژه قابل تقدیر است، بخصوص اینکه خط لوله گوره جاسک یکی پروژه های اصلی وزارت نفت می باشد.
وی ضمن اشاره به روش های جدیدی که در توسعه تکنولوژی استفاده می شود و نگاه جدید جوانان به صنعت و تولید اضافه کرد: یکی از مسائل مهم در شرکتهای بزرگ چگونگی تزریق نوآوری در صنعت است چونکه اگر این نوآوری در صنعت تزریق نشود در نهایت با اتفاقات و معضلاتی که در شرکتهای بزرگ اراک بوجود آمده مواجه خواهیم شد. به صورتی که شرکت بزرگ می شود، اما نمی تواند نوآوری و تنوع محصولی در سیستم و جهان جدید داشته باشد، بر این اساس بهترین راه تزریق نوآوری در سیستم های صنعتی، استفاده از استارتاپ های کوچک است.
ستاری افزود: همکاری شرکت ماشین سازی و گداختار در این راستا که از دو سال پیش شروع شده بعنوان یک نگاه جدید می تواند یک الگو برای استان و کشور باشد که چگونه یک شرکت بزرگ می تواند نوآوری جذب نماید.
وی اضافه کرد: گسترده شدن یک شرکت می تواند سبب گستردگی تمامی ابعاد آن و سخت شدن ایجاد یک محصول جدید باشد و بطور قطع واحدهای آلاینده داخل شرکت هم نمی توانند تاثیرگذاری مناسب را داشته باشند. ابتکاری که امروز رخ داده و شرکت مشترکی در چارچوب همکاری این دو واحد صنعتی ایجاد شده، بسیار مبارک است و به نتیجه رساندن این اقدام بزرگ بسیار پرارزش است و در بخش خصوصی نیاز به یک جسارت و باور درست دارد که امیدواریم خیر و برکت این اقدام برای تمام کشور رقم بخورد.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور اضافه کرد: تبدیل شرکت ماشین سازی و شرکت گداختار به شتاب دهنده کسب و کار و ایجاد یک شرکت مشترک اتفاق مبارکی برای جوانان فعال در استارتاپ های کوچک است. تنوع کار و محصول زمانی رخ می دهد که مکانیسم تزریق نوآوری به درستی در شرکت ایجاد شود.
به گزارش بازاری به نقل از ایسنا، در این مراسم شیرهای دروازه ای متروکاندوئیت ۴۲ اینچ ۶۰۰ که با همکاری ماشین سازی اراک و شرکت گداختار جهت استفاده در پروژه خط لوله گوره جاسک استفاده خواهد شد، در شرکت گداختار رونمایی گردید.1399/09/22
12:26:47
5.0 / 5
1203
تگهای خبر: تولید , شركت , صنعت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا