امكان دریافت سهام عدالت متوفیان از جانب وراث فراهم گردید

امكان دریافت سهام عدالت متوفیان از جانب وراث فراهم گردید

به گزارش بازاری مشاور اجرایی سهام عدالت اظهار داشت: ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار دارنده سهام عدالت فوت شده اند که وراث این افراد می توانند برای تعیین تکلیف اقدام نمایند.به گزارش بازاری به نقل از صدا و سیما، محمدرضا پوررضایی با اشاره به اینکه امکان انتقال سهام عدالت افراد متوفی به وراث وجود دارد افزود: وارث این افراد می توانند بعد از انجام انحصار وراثت به صورت حضوری با رفتن به سازمان های مربوط اقدام نمایند.
وی اضافه کرد: بعد از انجام دادن انحصار وراثت، یکی از وراث با رفتن به سایت شرکت سپرده گذاری مرکزی، اطلاعات در ارتباط با انحصار وراثت را بارگذاری می کند و شرکت سپرده گذاری اقدامات لازم برای انتقال سهام عدالت به وراث را انجام می دهد.
پور رضایی خاطرنشان کرد: با عنایت به این که فرآیند آماده کردن مدارک برای انحصار وراثت زمان بَر است الکترونیکی شدن سبب کاهش زمان و سهولت در فرآیند انتقال سهام عدالت می شود.
وی افزود: با هماهنگی های صورت گرفته بین شرکت سپرده گذاری مرکزی، سازمان ثبت احوال و قوه قضائی، بزودی امکان الکترونیکی شدن انتقال سهام عدالت فراهم می شود.
ورود همه شرکتهای سرمایه گذاری استانی به بورس تا آخر سال
مشاور اجرایی سهام عدالت درباره شرکتهای سرمایه گذاری استانی اظهار داشت: از ۳۱ شرکت سرمایه گذاری استانی، مراحل پذیرش و بازگشایی نماد ۲۵ شرکت در بورس انجام شده است و در مرحله برگزاری مجامع و اصلاح اساسنامه هستند.
وی افزود: مراحل پذیرش ۶ شرکت سرمایه گذاری استانی در حال بررسی است و تا آخر سال وارد بورس می شوند.


منبع:

1399/11/05
13:35:50
0.0 / 5
712
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا