تورم تولیدكننده صنعت برق در سال ۹۹ به ۴۶ درصد رسید

تورم تولیدكننده صنعت برق در سال ۹۹ به ۴۶ درصد رسید

به گزارش بازاری مرکز آمار ایران اعلام نمود: شاخص کل قیمت تولیدکننده بخش برق، بر مبنای سال پایه ۱۳۹۵، در سال ۱۳۹۹ به عدد ۱۵۱، ۶ رسید که نسبت به سال قبل ۴۶.۶ درصد افزایش داشت.به گزارش بازاری به نقل از مرکز آمار ایران، شاخص کل قیمت تولیدکننده بخش برق، بر اساس سال پایه ۱۳۹۵، در سال ۱۳۹۹ به عدد ۱۵۱، ۶ رسید که نسبت به سال قبل ۴۶.۶ درصد افزایش داشت. در صورتی که شاخص قیمت بخش برق در سال ۱۳۹۸ با رقم ۱۰۳.۴ نسبت به سال ۱۳۹۷ معادل ۳.۳ درصد کاهش داشته است.
شاخص قیمت تولیدکننده بخش برق، بر اساس سال پایه ۱۳۹۵، در ساعات اوج بار، در سال ۱۳۹۹ برابر با ۱۴۸، ۵ است و نسبت به سال قبل ۴۴.۱ درصد افزایش داشته است. همینطور عدد شاخص مذکور در سال ۱۳۹۸ برابر با ۱۰۳.۱ بوده و نسبت به سال ۱۳۹۷ معادل ۷.۷ درصد کاهش یافته بود.
شاخص قیمت تولیدکننده بخش برق، بر اساس سال پایه ۱۳۹۵، در ساعات میان بار، در سال ۱۳۹۹ برابر ۱۵۴، ۲ است که نسبت به سال قبل ۴۸.۷ درصد افزایش داشته است. شاخص مذکور در سال ۱۳۹۸ برابر با ۱۰۳.۷ بوده که نسبت به سال قبل ۲.۶ درصد کاهش یافته بود.
شاخص قیمت تولیدکننده بخش برق، بر اساس سال پایه ۱۳۹۵، در ساعات کم بار، در سال ۱۳۹۹ برابر ۱۴۸، ۶ است که نسبت به سال قبل ۴۴.۴ درصد افزایش داشته است. همینطور عدد شاخص مذکور در سال ۱۳۹۸ برابر ۱۰۳.۰ بوده که نسبت به سال قبل ۱.۳ درصد کاهش یافته بود.


منبع:

1400/02/20
23:32:27
5.0 / 5
655
تگهای خبر: آمار , تولید , صنعت , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا