آتش سوزی تانكر نفتی در مرز ایران و افغانستان مهار گشت

آتش سوزی تانكر نفتی در مرز ایران و افغانستان مهار گشت

به گزارش بازاری سخنگوی گمرک اظهار داشت: دقایقی پیش با همکاری و کمک ایران، آتش سوزی گمرک ابونصر فراهی افغانستان مهار گشت.به گزارش بازاری به نقل از مهر، سید روح الله لطیفی، سخنگوی گمرک گفت: دقایقی پیش، آتش سوزی کامیون حامل سوخت در محوطه گمرکی، "ابونصر فراهی" افغانستان با کمک آتش نشان ها و تیم های امدادی کشورمان اطفا شد.
وی اضافه کرد: در ساعت ۹و۳۰ دقیقه بامداد امروز یک کامیون حامل سوخت افغانستانی در محوطه گمرک "ابونصر فراهی" این کشور واژگون شده و گرفتار حریق می شود و بلا فاصله به درخواست گمرک این کشور از گمرک ماهیرود کشورمان در استان خراسان جنوب، هماهنگی های لازم با مقامات استانی و شهرستان و سازمان های مستقر در مرز صورت می گیرد و دو تیم آتش نشانی وارد خاک افغانستان می شوند.
لطیفی توضیح داد: این دو تیم در ابتدا ایمن سازی محیط را در دستور کار قرار می دهند و همزمان با خنک نگه داشتن مخازن سوخت، مانع از گسترش آتش می شوند.
وی اضافه کرد: تیم سوم آتش نشانی هم ساعتی پیش به محل حادثه اعزام شد و نهایتاً دقایقی پیش آتش بطور کامل مهار گشت.
سخنگوی گمرک درباب روند فعالیت گمرک ماهیرود خراسان جنوبی اظهار داشت: با وجود آتش سوزی و این که این حادثه در راه اصلی تردد کامیون های تجاری نبود روند فعالیت تجاری نیز در این مرز متوقف نشد.


منبع:

1400/03/05
23:18:35
5.0 / 5
343
تگهای خبر: سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا