نائب رئیس اتاق بازرگانی كشور خبر داد؛

راه اندازی بورس منطقه ای در استان مركزی

راه اندازی بورس منطقه ای در استان مركزی

نایب رییس اتاق تجاری کشور از تأسیس و راه اندازی بورس منطقه ای در استان مرکزی در امتداد توسعه و رشد اقتصادی در این استان آگاهی داد.به گزارش بازاری به نقل از مهر، حسین سلاح ورزی ظهر چهارشنبه در نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان مرکزی در اراک، با اعلان اینکه رفع تحریم ها برای بازگشت ایران به زنجیره اقتصادی بین المللی بااینکه لازم است اما کافی نیست، اضافه کرد: جایگاه ایران در رقابت پذیری اقتصادی زیبنده نیست و باید با نهضت مقررات زدایی در امتداد اصلاح شرایط از طرف سه قوه اقدام گردد.
وی اظهار داشت: جایگاه ایران در رقابت پذیری اقتصادی زیبنده نیست و باید با مقررات زدایی در امتداد اصلاح شرایط از طرف سه قوه اقدام گردد.
نایب رییس اتاق تجاری کشور از تأسیس و راه اندازی بورس منطقه ای در استان مرکزی در امتداد توسعه و رشد اقتصادی در این استان آگاهی داد و اضافه کرد: استان مرکزی قطب صنعت کشور بشمار می رود و حضور واحدهای تولیدی برای توسعه و رشد نیاز است.
سلاح ورزی افزود: البته راه اندازی و تأسیس تالار بورس منطقه ای استان مرکزی در صورت تامین مکان مناسب و تامین منابع از مالی بازار سرمایه امکان پذیر است.
وی اشاره کرد: مجموعه اقتصادی استان مرکزی در چهار سال اخیر با وجود شرایط تحریم تعامل تنگاتنگی با بخش خصوصی داشته و عملکرد مطلوب ارائه شده است.

1400/03/21
20:14:00
5.0 / 5
272
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , بورس , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا