طغیانی:

دولت مجبور است آثار اجتماعی درباره ارز ۴۲۰۰ تومانی را بپذیرد

دولت مجبور است آثار اجتماعی درباره ارز ۴۲۰۰ تومانی را بپذیرد

به گزارش بازاری نماینده مردم اصفهان در مجلس یازدهم آزادسازی ارز 4200 تومانی را از نتایج برجام خواند و اظهار داشت: دولت مردمی سیزدهم مجبور است با پذیرش آثار اجتماعی ارز 4200 تومانی را حذف کند.


به گزارش بازاری به نقل از ایسنا، مهدی طغیانی در جلسه علنی امروز(چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با اشاره به آزادسازی ارز ۴۲۰۰ تومانی اظهار داشت: همه توجه دارند که این مساله ثمره تلخ دلبستن به وعده های دشمن در برجام بود. امروز نصیب مردم شد و دولت مردمی سیزدهم مجبور است با پذیرش آثار اجتماعی آنرا حذف کند.
بسته های مختلف مدیریت بازار ارزی و نظارتی خوب ارائه شود نماینده مردم اصفهان در مجلس یازدهم تاکید کرد: بسته های مختلف مدیریت بازار ارزی، تجاری و نظارتی خوب به جهت اینکه جراحی اقتصادی موفق باشد و به نتیجه برسد باید اعمال شود و همین طور توجیه نمایندگان به مردم نسبت به این تصمیم لازم است اما متأسفانه همچنان این ضرورت و الزام به درستی جا نیفتاده است.
برنامه ریزی درستی درباره اصلاح حکمرانی آب در زمینه زاینده رود شکل نگرفته است این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس یازدهم درباره مدیریت آب در فلات مرکزی اظهار داشت: خشکی زاینده رود نتیجه حکمرانی غلط سالهای قبل است. از دولت سیزدهم امید و از طرفی مطالبه داریم که با تدبیر درست این وضعیت را بهبود بخشد. متأسفانه همچنان برنامه ریزی درستی در مورد اصلاح این حکمرانی بعد از هشت ماه توسط وزارت نیرو صورت نگرفته است؛ در صورتیکه فرونشست زمین، نابودی محیط زیست و از میان رفتن معیشت کشاورزان منتظر تدبیر ما نمی ماند و باید در اسرع وقت وارد اقدام عملی شویم.
وی با اعلان اینکه در مسافرت رییس جمهور به اصفهان منتظر تدابیر عملی هستیم، اظهار داشت: شفافیت، انسجام در تصمیم گیری، عمل به قانون و پاسخگویی اجزای این حکمرانی درست در بحث مدیریت و حکمرانی آب در فلات مرکزی است.
منبع:

1401/02/21
19:14:06
5.0 / 5
132
تگهای خبر: اقتصاد , بازار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا