معرفی ۳ محصول فناورانه پارک فناوری پردیس در زمینه برق

معرفی ۳ محصول فناورانه پارک فناوری پردیس در زمینه برق

بازاری: با برگزاری رویداد فناورانه ˮنونماییˮ سه محصول تولید شده پارک فناوری پردیس در زمینه صنعت برق معرفی گردید.


به گزارش بازاری به نقل از ایسنا، در هفتمین رویداد نونمایی در صنعت برق پارک فناوری پردیس، سه محصول دانش بنیان این پارک معرفی گردید.
دستگاه رودهدر جهت حفاری، بارگیری و باربری پیوسته (که راندمان و ایمنی را به طور قابل توجه افزایش می دهد)، لودرهای کوچک تونلی و معدنی جهت بارگیری و تخلیه از سه جهت (چپ، راست و روبرو)، سیستم نقاله جهت انتقال پیوسته مواد حفاری شده به خارج از تونل از دستاوردهای پژوهشگران یکی از شرکتهای این پارک در صنعت برق با کاربرد در زمینه معدن و همچون محصولات عرضه شده در این رویداد بوده است. تمام محصولات این شرکت مطابق با استانداردهای بین المللی ساخته می شوند و دارای گواهینامه های مربوطه همچون گواهینامه بین المللی ATEX و QAN است.
دومین محصول ارائه شده، انواع یوپی اس، رکتیفایرهای سبک و سنگین و همین طور تحقیقات در مورد انرژی های نو و تجدیدپذیر تولید شده در یکی از شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک فناوری پردیس بوده است.
تحقیقات و طراحی های انجام شده در این شرکت نه فقط کاملاً قابل رقابت با انواع خارجی است، بلکه در بعضی موارد با فاصله چندین سال از سایر تحقیقات جهانی پیشی گرفته است. تولیدات حاصل از این طراحی ها علاوه بر کیفیت مناسب، به طور معمول در مقایسه قیمتی از رقبای اروپایی خود عقب نیست.
تحقیقات و طراحی های انجام شده در این شرکت، همگی قابلیت صادرات و استفاده در کشورهای دیگر را دارند، تا آنجا که هم اکنون علاوه بر صادرات، خیلی از محصولاتی که توسط شرکت های داخلی با بهره گیری از این طراحی ها تولید شده اند، از طرف ۶ شرکت مستقل خارجی درحال استفاده هستند.
به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، سومین محصول ارائه شده، خدمات یکی از شرکتها است که شامل جامع ترین لابراتوار های CM (آنالیز روغـن سیسـتم هـای مکـانیکی و ترانسفورماتورها) در منطقه و جهان می شود.
با اهمیت ترین محورهای فعالیت این شرکت معرفی و بومی سازی فناوری مراقبت وضعیت درایران، ایجاد سیستم و بکارگیری برنامه های مراقبت وضعیت (CM) در صنایع مختلف، انجام تحقیقات CM و ارائه مشاوره تحلیل و ارزیابی های CM، ارائه خدمات آزمایشگاهی، آنالیز روغن تجهیزات مکانیکی و ترانسفورماتورها است.
منبع:

1401/09/03
16:40:07
5.0 / 5
97
تگهای خبر: تولید , خدمات , شركت , صادرات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا