جزئیات مصوبات جلسه کمیته تخصصی مولدسازی دارایی های دولت

جزئیات مصوبات جلسه کمیته تخصصی مولدسازی دارایی های دولت

به گزارش بازاری، در چهل و دومین جلسه کمیته تخصصی مولدسازی دارایی های دولت موارد جدیدی از لیست مولد سازی به تصویب رسید.به گزارش بازاری به نقل از مهر، چهل و دومین جلسه کمیته تخصصی مولدسازی دارایی های دولت به ریاست وزیر امور اقتصادی و دارایی در سازمان خصوصی سازی برگزار گردید.
در این نشست موارد جدیدی از لیست مولد سازی به تصویب رسید و اعضا با لغو مصوبه مازاد یک فقره ملک با بهره برداری شرکت ارتباطات و زیرساخت در تهران موافقت کردند.
همچنین در این جلسه با قیمت و شرایط واگذاری یک فقره ملک با بهره برداری وزارت نیرو در اصفهان موافقت شد.
در ادامه این جلسه، یک فقره ملک با بهره برداری وزارت دادگستری در استان اصفهان، دو فقره ملک با بهره برداری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در استان سمنان، دو فقره ملک با بهره برداری وزارت تعاون در استان سمنان، چهار فقره ملک با بهره برداری وزارت علوم در استان سمنان، یک فقره ملک با بهره برداری سازمان زندان ها و یک فقره ملک با بهره برداری سازمان مدیریت و برنامه ریزی در استان آذربایجان غربی مازاد اعلام شده و قیمت و شرایط واگذاری آنها به تصویب رسید.
همچنین اعضا با لغو مجوز فروش دو فقره ملک با بهره برداری وزارت جهاد کشاورزی در استانهای زنجان و اصفهان موافقت کردند.
در بخش دیگری از این نشست، ۹ فقره ملک با بهره برداری وزارت آموزش و پرورش در استان سمنان مازاد اعلام گردید و شرایط واگذاری آنها به تصویب رسید. اعضا در این جلسه، همینطور قیمت و شرایط واگذاری ۳ فقره ملک با بهره برداری وزارت آموزش و پرورش در استان قم را بررسی و به تصویب رساندند.
در ادامه این نشست، گزارش سازمان زندان ها در مورد بسته های رونق استانی بررسی گردید.

1403/04/12
19:12:22
5.0 / 5
125
تگهای خبر: آموزش , اقتصاد , تخصص , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا