یك مسئول در بورس تهران اعلام كرد:

تجمع سهامداران مقابل تالار حافظ بورس

تجمع سهامداران مقابل تالار حافظ بورس

به گزارش بازاری یك مقام مسئول در بورس تهران درباره تجمع امروز برخی سهامداران كنتورسازی و آغاز مرحله دوم خرید سهام «آكنتور» از چهارشنبه ۴ بهمن ۹۶ توضیح داد.


به گزارش بازاری به نقل از بورس تهران، حمید روح بخش با اشاره به تجمع امروز برخی سهامداران شركت كنتورسازی در مقابل تالار خیابان حافظ این بازار اظهار داشت: با عنایت به سابقه رفتار هیجانی تعدادی از سهامداران شركت كنتور سازی و به منظور حفظ آرامش بیش از ۱۰۰ معامله گر شركت های كارگزاری و تعداد زیادی از سرمایه گذاران حقیقی حاضر در تالار، از ورود این افراد به تالار حافظ ممانعت به عمل آمد و این در شرایطی است كه هم اكنون ورود و خروج سایر افراد برای پیگیری فعالیت اداری با نظارت انتظامات بورس در جریان است.
وی با اشاره به اقدامات انجام شده پیرامون رفع مشكلات سهامداران شركت كنتور سازی خاطرنشان كرد: اخیرا مرحله دوم خرید سهام شركت كنتورسازی از روز چهارشنبه ۴ بهمن ۹۶ آغاز و تا روز چهارشنبه ۱۱ بهمن ماه به مدت ۶ روز كاری ادامه دارد. سهام دارانی كه تمایل به فروش سهام «آكنتور» دارند باید به كارگزاری های عضو بورس تهران در سراسر كشور مراجعه نموده و دستور فروش و فرم تعهد نامه واگذاری سهام را تكمیل كنند.
روح بخش، به تعداد سهام قابل فروش شركت كنتور سازی ایران اشاره نمود و اضافه كرد: هم اكنون امكان فروش برای هر كد حقیقی حد اغلب تا ۳۰۰۰ سهم فراهم گشته است.
وی در آخر خاطرنشان كرد: در مرحله اول خرید سهام «آكنتور» بیش از ۳ میلیون سهم خریداری شد كه بیش از ۲۰۰۰ كد اقدام به فروش كردند و در نهایت ۱۴۲۶ سهامدار از تركیب سهامداری این شركت خارج شدند.
 

1396/11/07
16:19:33
5.0 / 5
5064
تگهای خبر: خرید , فروش , بورس , بازار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا