اسامی ۴ برند غیراستاندارد كولر و پمپ

اسامی ۴ برند غیراستاندارد كولر و پمپ

بازاری: مدیركل استاندارد استان تهران از شناسایی و توقیف چهار برند غیر استاندارد الكتروموتور كولر و الكتروپمپ اطلاع داد.محمودرضا طاهری در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینكه بیش از ۱۱ هزار مورد بازرسی از واحدهای تولیدی و صنفی استان تهران صورت گرفته است، اظهار نمود: در جریان این بازرسی ها حدود هزار الكتروموتور كولر و الكتروپمپ غیراستاندارد توقیف شد.

وی افزود: بازرسان استاندارد در یك گشت مشترك از واحدهای صنفی استان، چهار برند غیراستاندارد الكتروموتور كولر و الكتروپمپ با نام های تجارتی توان تهران، موتوساحل، شیراز صنعت و نصر را شناسایی و توقیف كردند.

طاهری با تاكید بر الزامی بودن استاندارد فرآورده های فوق، اظهار داشت: بازرسان استاندارد در چهارماه گذشته، بیش از ۳۶۰۰ مورد بازرسی از واحدهای تولیدی تحت پوشش و بیش از ۷۳۰۰ مورد بازرسی از واحدهای صنفی در استان را انجام دادند.

به گفته مدیركل استاندارد استان تهران در جریان این بازرسی ها، حدود ۶۷۰۰ مورد نمونه برای آزمون های استاندارد از فرآورده های مشمول استاندارد الزامی برداشته شد.

به گزارش بازاری به نقل از ایسنا، بازرسی از واحدهای تولیدی و صنفی استان تهران توسط بازرسان اداره كل استاندارد استان تهران همچون وظایف این دستگاه به حساب می آید و به دنبال آن واحدهای متوقف پلمب شده و از تولید فرآورده ها و محصولات غیر استاندارد جلوگیری می گردد.
1397/06/03
15:11:45
5.0 / 5
5310
تگهای خبر: تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا