هر ۱۰ روز، ۱۰ درصد افزایش قیمت!

هر ۱۰ روز، ۱۰ درصد افزایش قیمت!

بازاری: رییس اتحادیه فروشندگان فرآورده های گوشتی البرز از توقف فعالیت كارخانه های تولیدی فرآورده های گوشتی اطلاع داد و اظهار داشت: فرآورده های گوشتی از اول مرداد تاكنون ۴۰ درصد گران تر شده است و به عبارتی هر ۱۰ روز، ۱۰ درصد افزایش قیمت در این محصولات داشته ایم.


علی عیوضی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا در مورد وضعیت خرید و فروش گوشت استان اظهار نمود: برندهای معروف و اصلی تولید فرآورده های گوشتی مدتی است كه دیگر هیچ محصولی تولید نمی كنند.
وی از توزیع مرغ و گوشت قرمز منجمد در سطح استان اطلاع داد و اعلام نمود: بازار از مرغ منجمد اشباع است و در تمامی سطح استان با قیمت كیلویی 6750 تومان عرضه می گردد. هم چنین گوشت های منجمد كه همگی وارداتی هستند از هفته آینده با قیمت 29 هزار و 500 تومان آماده توزیع می گردد. ما در هیچ نوع محصولی كمبود نداریم و تمامی محصولات اعم از گوشت و مرغ به وفور در بازار یافت می گردد و شهروندان به هر مقداری كه نیاز دارند می توانند خریداری كنند.
عیوضی از كاهش قیمت مرغ گرم اطلاع داد و اظهار داشت: خوشبختانه قیمت مرغ گرم در استان كاهش داشته است؛ این محصول هم اكنون در سطح استان با قیمت كیلویی 8600 تومان عرضه می گردد و شهروندان به هر مقدار كه نیاز داشته باشند می توانند خریداری كنند.
وی افزود: در چنین وضعیتی برندهای معروف و اصلی تأمین كننده فرآورده های گوشتی كشور دیگر هیچ گونه تولیدی ندارند كه تنها علت آن گرانی گوشت قرمز است.
وی از مردم خواست تا آرامش خویش را حفظ كنند و اعلام نمود: مردم باید با یكدیگر همراه باشند و تحمل كنند تا از این بحران هم مانند دیگر بحران ها عبور كنیم؛ اتاق اصناف همیشه در كنار مردم بوده، هست و خواهد بود.1397/06/15
12:31:50
5.0 / 5
4747
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا