۱۰ فرمان تاریخی اتومبیل بعلاوه تصاویر

۱۰ فرمان تاریخی اتومبیل بعلاوه تصاویر

بازاری: هر چند وقت یك بار تولیدكنندگان خودروهای مفهومی و تجاری دست به خلاقیت زده و فرمان خودروها را متحول می كنند.به گزارش بازاری به نقل از ایسنا، «عصرایران» نوشت: فناوری با سرعتی بیشتر از تصور به جلو می رود و خودران ها به شكلی اجتناب پذیر در حال صعودند. افق آینده خودروها بی فرمان ترسیم شده و خودروهای مدرن در سایه این افق محو می شوند. اما این مورد در مورد آینده دور صدق می كند، خیلی از كارشناسان هنوز جوامع شهری و جاده ای را آماده ورود خودران ها ندانسته و مشكلات زیادی را در این راه می بینند.
هم اكنون هم مهم ترین بخش یك خودروی متوسط فرمان است كه به اندازه اهرم تغییر دنده، پدال و صندلی ها نقش دارد. آیا می توانید خویش را در هنگام رانندگی پشت رل تصور نكنید؟ به همین مناسبت می خواهیم شما را با بهترین فرمان های به كار رفته خودروهای تاریخ جهان آشنا نماییم.

جگوار ئی-تایپ ۱۹۶۱


انزو فراری هم تائید كرد كه جگوار ئی-تایپ یكی از زیباترین خودروهای تولید شده تا آن زمان است، ازاین رو ساخت فرمانی هم شأن این خودرو چندان بعید و دور از ذهن به نظر نمی رسید. فرمان این خودرو الهام بخش طراحی خیلی از ساعت های مچی شد.

بوگاتی تایپ ۵۷ سال ۱۹۳۷فرمانی ساده، ظریف و براق. به تنهایی و بدون تناسب با خودرو هم زیبا به نظر می آید.

پاگانی زواندای R ۲۰۰۹احتمالا برای نخستین بار تاكومتر یا دورسنج موتور در مركز فرمان قرار گرفت.

سیتروئن DS ۱۹۵۵فكر زیادی در مورد این فرمان نیاز نیست و فرمان این خودرو در نگاه اول زیبایی اش را به رخ شما خواهد كشید.

اسپایكر C۸ ۲۰۰۰فلز براق و شكل داده شده در بین این فرمان بسیار جذاب از آب درآمده و این طرح درمیان خودروهای این كمپانی شایع است.

فراری انزو ۲۰۰۲یكی از نخستین دفعاتی كه فراری از استایل فرمان های فرمول یك روی محصولاتش بهره برد، فراری انزو ۲۰۰۲ است. این فرمان نمادی بود تا راحت تر افراد را به یك "شوماخر" تبدیل كند.

پاگانی هوایرا ۲۰۱۲هر چه قدر در زوندا R شاهد یك فضای مینیمالیستی و سخت هستیم، در هوایرا تركیب هندسه و تجهیزات پشت فرمان رنگی و شكیل مجذوبتان می كند.

هوندا NSX-R ۱۹۹۲فضای مینیمال حرفه ای فرمان در این خودرو ماهرانه بوده و دلنشین است.

لامبورگینی میورا ۱۹۶۶یك فرمان سه پر، سبك و خوش استیل در دهه های ۶۰ - ۷۰ این خودرو را شبیه اتومبیل های اسپورت امروزی می كند.

دوج چارجر ۱۹۹۶این خودرو هم از یك فرمان سه پر ساده و ناخالص بهره می برد.
1397/08/30
14:54:56
5.0 / 5
4540
تگهای خبر: تولید , خودرو , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا