سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران:

خودروهای مانده در گمرك تعیین تكلیف می شوند

خودروهای مانده در گمرك تعیین تكلیف می شوند

به گزارش بازاری سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران اظهار داشت: نتیجه جلسه سران سه قوا درباره ترخیص خودروهای مانده در گمرك بزودی اعلام می گردد.به گزارش بازاری به نقل از گمرك ایران، محمدرضا مولودی تصریح كرد: نتیجه جلسه سران سه قوا درباره ترخیص خودروهای مانده در گمرك، بزودی اعلام می گردد.
سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران اضافه كرد: در صورت موافقت سران قوا، شرایط خاصی همچون پرداخت عوارض و حقوق گمركی برای ترخیص این خودروها تعیین می گردد.
همچنین بامداد امروز صدا و سیما به نقل از یك مسئول در وزارت صنعت، معدن و تجارت، از ترخیص خودروهای ثبت سفارش غیرقانونی از گمرك در ایام آینده اطلاع داد.
وی گفته است: مقرر است خودروهایی كه با ارز ۴۲۰۰ تومانی وارد شده، تفاوت آن پرداخت و سپس ترخیص شود. همینطور آن دسته از خودروهایی كه برخی شركت ها با ثبت سفارش غیرقانونی وارد كردند؛ اما از مشتریان پیش ثبت نام كردند هم از گمرك ترخیص و به مشتریان تحویل شود.
این مقام مسئول اعلام نموده بود: واردكنندگان كه به صورت غیرقانونی ثبت سفارش كردند، باید مراحل دادرسی را طی و مجازات قانونی را تحمل كنند؛ ضمن اینكه با ترخیص خودروهای دپو شده در گمرك، شركت های واردكننده خودرو بتوانند به بیشتر تعهدات خود در قبال مشتریان عمل كنند و دوره انتظار مشتریان برای دریافت خودرو كوتاه شود.

1397/10/12
14:26:16
5.0 / 5
4474
تگهای خبر: حقوق , خودرو , سازمان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا