امضای تفاهم نامه میان دانشگاه فردوسی و شهرك های صنعتی با محوریت پشتیبانی از ایده های نو

امضای تفاهم نامه میان دانشگاه فردوسی و شهرك های صنعتی با محوریت پشتیبانی از ایده های نو

به گزارش بازاری تفاهم نامه همكاری میان شهرك های صنعتی استان خراسان رضوی و دانشگاه فردوسی با محوریت تولید و پشتیبانی از ایده های نو و تأسیس شركت های دانش بنیان با حضور معاون صنایع كوچك كشور به امضا رسید.


به گزارش بازاری به نقل از ایسنا، اصغر مصاحب در مراسم امضای این تفاهم نامه كه با حضور مدیرعامل شركت ساپكو، مدیرعامل شهركهای صنعتی استان و رئیس دانشگاه فردوسی برگزارشد، اظهار نمود: سازمان صنایع كوچك و شهرك های صنعتی ایران رویكرد اقتصاد مقاومتی دارد و ظرفیت های مختلف تولیدی و كارآفرینی را برای صنعتگران و سرمایه گذاران صنعتی به وجود آورده است.
وی اضافه كرد: سازمان صنایع كوچك برای واحدهای صنعتی در حوزه صنایع كوچك برنامه ویژه ای دارد، مانند عارضه یابی صنعتی، پیاده سازی پروژه های بهبود و عرضه مشاوره توسط نخبگان صنعتی و دانشگاهی است تا واحدهای صنعتی از تمام ظرفیت های كشور و ظرفیت خاص مناطق به خصوص برای مناطق روستایی بهترین بهره گیری را داشته باشد.
مصاحب با اشاره به امضای تفاهم نامه در این جلسه آنرا مثبت برشمرد و افزود: همكاریهای مطلوب شركت استانی با دانشگاه فردوسی در جریان است كه با امضای این تفاهم نامه، همكارها عمیق تر خواهد شد و یك هم افزایی مطلوبی ایجاد می شود كه عامل های اصلی كه واحدهای صنعتی، شركت های دانش بنیان و دانشگاه هستند تاثیر گذاری آنرا خواهند دید.
وی عنوان كرد: وظیفه خود می دانیم تا با تعامل بیشتر با مجموعه های دانشگاهی و دانش محور زمینه رشد و ارتقاء صنعتگران را فراهم نماییم و برای كمك به مدیریت و حل مسائل صاحبان صنایع گام برداریم.
معاون صنایع كوچك كشور اضافه كرد: اهداف این تفاهم نامه در جهت برقراری ارتباط منظم و سازمان یافته و بهره گیری از توانمندی های علمی، تحقیقاتی، پژوهشی، مشاوره ای و فناوری با محوریت تولید است.
به گزارش روابط عمومی شركت شهرك های صنعتی استان خراسان رضوی، وی اشاره كرد: مدت اعتبار این تفاهم نامه از زمان شروع همكاری مشترك سه سال سال بوده كه مقرر شده بر مبنای اعلام نیاز، عرضه خدمات مشاوره علمی و تخصصی در حوزه های مختلف مبحث تفاهم نامه، شناسایی و بكارگیری ظرفیت پژوهشی و تشكیل كار گروه ها و شبكه های پژوهشی در رابطه با موضوعات دیگر تفاهم نامه در عرصه تولید صورت گیرد.
1398/06/12
18:59:08
5.0 / 5
4375
تگهای خبر: اقتصاد , تخصص , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا