كت و شلوار قاچاق تن مشتری نرفت

كت و شلوار قاچاق تن مشتری نرفت

به گزارش بازاری مدیركل تعزیرات حكومتی استان زنجان، از كشف و ضبط 193 دست كت و شلوار قاچاق در خدابنده اطلاع داد.


مرتضی ممیزی در گفتگو با ایسنا، با اشاره به پرونده كشف كت و شلوار قاچاق، اظهار نمود: تعداد 193 دست كت شلوار قاچاق از دو دستگاه خودروی سواری در شهرستان خدابنده كشف و در این رابطه دو نفر بعنوان متهم به اداره تعزیرات حكومتی خدابنده عرضه شدند.
این مسئول افزود: بعد از احراز قاچاق بودن محموله ها، شعبه مربوطه عاملان قاچاق را علاوه بر ضبط كالاهای مكشوفه به نفع دولت، به پرداخت جریمه نقدی به میزان یك میلیارد و 600 میلیون ریال در حق صندوق دولت محكوم نمود.
وی با اشاره به اینكه برای مبارزه با قاچاق كالا، اقدامات هوشمندانه و همه جانبه همه دستگاه های اجرایی نیاز است، خاطرنشان كرد: قاچاق كالا، پدیده ای وسیع و گسترده است كه برای مبارزه با این پدیده، باید از ظرفیت دستگاه های فرهنگی و آموزشی بخصوص رسانه ها بهره برد.
مدیركل تعزیرات حكومتی استان زنجان، تصریح كرد: باید اقدامات فرهنگی دستگاه های اجرایی در جهت مبارزه با پدیده قاچاق كالا و ارز افزایش یابد و باید به این نكته اشاره نمود كه مردم در پیشگیری و مبارزه با قاچاق كالا در جامعه، نقش مهمی بر عهده دارند. مردم باید در جهت مبارزه با قاچاق كالا، مشاركت لازم را داشته باشند؛ بگونه ای كه باید این مورد به یك مطالبه عمومی و همگانی در جامعه تبدیل گردد.1398/07/17
21:51:21
5.0 / 5
4323
تگهای خبر: آموزش , خودرو , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا