یك مسئول خبر داد:

بررسی مشكلات واحدهای صنعتی استان مركزی با حضور جهانگیری

بررسی مشكلات واحدهای صنعتی استان مركزی با حضور جهانگیری

به گزارش بازاری ایسنا/مركزی معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رئیس جمهور اظهار داشت: مشكلات صنایع استان مركزی در جلسه ای با حضور معاون اول رئیس جمهور و مسؤلان استانی و ملی بررسی می شود.


سعید شیركوند در جریان سفر به استان مركزی و بازدید از هپكو، آذراب و واگن پارس، در جمع خبرنگاران اظهار نمود: استان مركزی یكی از مهمترین بخش های صنعتی كشور است و از دیرباز بخشی از كارخانه های اصلی در این استان فعالیت دارند و این استان به شكلی سرویس دهنده به صنعت كشور به حساب می آید.
وی ادامه داد: چندسالی است كه بخصوص با اعمال تحریم ها تولید و فعالیت واحدهای تولیدی در استان با مشكلاتی روبرو شده، از سویی تاكید مقام معظم رهبری بر رونق تولید بیشتر شده است و استان مركزی هم در این حوزه از استان های مورد توجه بوده است.
معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رئیس جمهور خاطرنشان كرد: شركت های واگن پارس، هپكو و آذرآب حدود سه سالی است كه با مشكلاتی درگیر هستد كه بخشی اداری و مربوط به مسائل بانكی، امور مالیاتی و تامین اجتماعی است و در هر سه شركت هم جابجایی مدیریت و مالك هم صورت گرفته كه این موارد هم ابهاماتی بوجود آورده و در نتیجه این شركت ها نتوانسته اند در تراز واقعی خود قرار بگیرند.
شیركوند بیان كرد: در دو سه سال قبل مسؤلان كشوری برای حل مشكلات به استان سفر كردند اما هنوز حل مشكلات نهایی نشده بنابراین مقرر شد معاون اول رئیس جمهور جلسه ای را با حضور مسؤلان استانی و ملی تشكیل دهد تا مشكلات امروز این شركت ها و سایر شركت ها در حوزه سیستم بانكی، تامین اجتماعی و امور مالیاتی برطرف شود.
وی افزود: امیدواریم در این نشست با اتخاذ تصمیماتی خوب نتیجه مثبتی برای استان عاید شود و شاهد رونق تولید باشیم و كارخانجات در تراز واقعی خود قرار گیرند.1398/09/16
23:42:38
5.0 / 5
4763
تگهای خبر: اقتصاد , بانك , تولید , سرویس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا