در گفت وگو با بازاری اعلام شد

حمله موشكی اخیر به پایگاه آمریكایی یك اخطار بود

حمله موشكی اخیر به پایگاه آمریكایی یك اخطار بود

به گزارش بازاری دبیر انجمن واردكنندگان خودرو اظهار داشت: در مقابل اقدام تروریستی دولت آمریكا، اقدام اخیر سپاه پاسداران، بیشتر یك اخطار در مقابل جنایت آمریكا بوده تا یك اقدام انتقام جویی.


مهدی دادفر در گفت و گو با ایسنا، در ارتباط با پاسخ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عملیات جنایتكارانه و تروریستی نیروهای متجاوز آمریكایی با شكلیك ده ها فروند موشك كه پایگاه هوایی اشغالی ارتش تروریستی و متجاوز آمریكا موسوم به «عین الاسد» را در هم كوبید، اظهار نمود: همانطور كه مقام معظم رهبری نیز فرمودند؛ دوره ی بی پاسخ ماندن چنین جنایت هایی تمام شده است. ما اگر اعتقاد داریم كه كشور ما، كشوری اسلامی است كه دارای استقلال بوده و اقتدار آن در جهان و منطقه برهمگان آشكار است و تنها كشوری است كه مقامات مسئول آن توسط قدرت های شرقی و غربی تعیین نمی گردد و دارای ایدئولوژی خاص خود است، می دانیم كه ایستادگی و مقاومت در راه این ایدئولوژی هزینه هایی هم دارد.
وی اشاره كرد: ایستادگی در مقابل استكبار و استثمار در این دوره هزینه دارد؛ ما نیز پای آن ایستاده ایم و هزینه ها را پرداخت می نماییم. ضمن اینكه اگر این پاسخ داده نمی شد، رژیم متجاوز آمریكا بیشتر چشم طمع به ایران می دوخت.
وی ادامه داد: ضمن اینكه بعید است آمریكا حماقت كرده و بخواهد واكنشی نسبت به این پاسخ ایران نشان دهد. بدون هیچ نگاه یكطرفه و جانب دارانه ای می توان اظهار داشت كه عملا در این رویداد فقط امكانات و تجهیزات آمریكایی ها مورد حمله قرار گرفته كه بیشتر شبیه یك اخطار بوده است.
دادفر درانتها اشاره كرد: این اخطار در این جهت بود كه آمریكایی ها بدانند كه دست ما خالی نیست و تابحال ایران خویشتنداری كرده و رعایت مصلحت مردم و جامعه و آرامش جامعه را در نظر گرفته است؛ وگرنه در مقابل شهادت سردار سلیمانی و تمام كسانی كه توسط تروریسم دولتی آمریكا به شهادت رسیدند، پاسخ ایران می توانست شدیدتر از اینها باشد.
به گزارش بازاری به نقل از ایسنا، بامدادان چهارشنبه رزمندگان نیروی هوافضای سپاه در عملیاتی به نام شهید سلیمانی با رمز «یا زهرا (س)» با شلیك ده ها فروند موشك زمین به زمین، پایگاه هوایی اشغالی ارتش تروریستی و متجاوز آمریكا موسوم به «عین الاسد» را در هم كوبیدند.
منبع:

1398/10/19
23:15:36
5.0 / 5
4594
تگهای خبر: خودرو , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا