در سال ۲۰۱۹

فورد بالغ بر ۱۷ میلیون خودرو فروخت

فورد بالغ بر ۱۷ میلیون خودرو فروخت

بازاری: شركت فورد با اینكه اخیرا از افول سه درصدی میزان فروش خود میلادی خبر داده، توانسته در سال 2019،  17.1 میلیون دستگاه خودرو بفروشد.


به گزارش بازاری به نقل از ایسنا، فورد كه بطور قطع یكی از بزرگترین خودروسازان آمریكایی محسوب می شود، سهم قابل توجهی در بازار ایالات متحده آمریكا و بسیاری دیگر از كشورهای جهان دارد.
این شركت اخیرا اعلام نموده است در سال ۲۰۱۹ میلادی موفق شده است ۱۷.۱ میلیون دستگاه خودرو را به فروش برساند كه در مقایسه با سال ۲۰۱۸، این رقم ۳ درصد كاهش پیدا كرده است.
برمبنای آمارهای انتشار یافته از طرف موسسه تحقیقاتی Edmunds، میزان فروش فورد در بازار ایالات متحده آمریكا در سال ۲۰۱۹، با ۱.۶ درصد نسبت به سال پیش از آن كاهش روبرو شده است اما با این وجود، اهتمام كرده تا میزان فروش خودرا بالای ۱۷ میلیون دستگاه، نزدیك ركورد پیشین خود، نگه دارد.
فورد جزو آخرین خودروسازانی بود كه از میزان فروش خود گزارش تهیه و منتشر نمود. اما انتشار همین گزارش های دیرهنگام نیز نشان داد كه همچنان از بزرگترین رقبای آمریكایی خود نظیر جنرال موتورز و فیات – كرایسلر كمتر فروخته است. هرچند كه میزان فروش جنرال موتورز نیز با ۲.۳ درصد و فیات كرایسلر نیز با ۱ درصد كاهش در سال ۲۰۱۹ میلادی روبه رو شده است.
طبق همین آمار كه در وب سایت detroitnews آمده است، بالغ بر نصف خودرو های فروخته شده شركت آمریكا فورد به خودرو های شاسی بلند و وانت تعلق داشته است.
مارك لانیو، مدیر ارشد بازاریابی شركت فورد، در این خصوص اشاره كرد: ما می خواهیم بازار خودرو های شاسی بلند خودرا توسعه ببخشیم.
او همینطور از برنامه این خودروساز به عرضه چند مدل خودروی شاسی بلند جدید در سال ۲۰۲۰ میلادی نیز سخن گفت.
منبع:

1398/10/22
20:09:56
5.0 / 5
4424
تگهای خبر: آمار , بازار , خودرو , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا