آئودی چقدر فروخت؟

آئودی چقدر فروخت؟

به گزارش بازاری شركت خودروسازی آئودی اخیرا با انتشار گزارشی، میزان فروش خود در بازارهای مختلف جهان را اعلام نموده است.


به گزارش بازاری به نقل از ایسنا، آئودی بدون شك یكی از بزرگترین و محبوب ترین برندهای خودروسازی در جهان به حساب می آید. این شركت آلمانی كه یكی از زیرمجموعه های موفق شركت فولكس واگن است، اخیرا آمار و گزارش های جدیدی را منتشر نموده كه نشان داده است در خیلی از بازارهای مهم جهان همچون آلمان، فرانسه، ایتالیا، چین و ایالات متحده آمریكا عملكرد و میزان فروش موفقیت آمیزی را برای خود به ثبت رسانده است این در حالیست كه برخی دیگر از بازارها نظیر برزیل، مكزیك، انگلستان و اسپانیا رشدی منفی نسبت به سال قبل را تجربه كرده است.
به صورت كل میزان فروش آئودی در سال ۲۰۱۹ میلادی یك میلیون و ۸۴۵ هزار و ۵۵۰ دستگاه در جهان بوده در حالیكه این رقم برای سال ۲۰۱۸ میلادی، یك میلیون و ۸۱۲ هزار و ۴۸۵ دستگاه ثبت و اعلام شده است. این بدان معناست كه عملكرد و فروش آئودی نسبت به سال پیش از آن، شاهد یك رشد و افزایش ۱.۸ درصدی بوده است.
آئودی در اروپا هم با یك رشد ۳.۵ درصدی روبرو شد و توانست در سال ۲۰۱۹، ۷۶۹ هزار و ۶۵۰ دستگاه در بازارهای اروپایی بفروشد. میزان فروش سال ۲۰۱۸، ۷۴۳ هزار و ۶۱۳ دستگاه گزارش و اعلام شده بود.
از بازارهای رو به رشد و صعودی برای برند خودرو های آئودی می توان به آلمان با میزان فروش ۲۷۱ هزار و ۶۱۳ دستگاه، فرانسه با ۵۸ هزار و ۲۴۱ دستگاه، ایتالیا با ۶۴ هزار و ۵۶ دستگاه و چین با ۶۹۰ هزار و ۸۳ دستگاه اشاره نمود كه هركدام به ترتیب شاهد یك رشد ۴.۳ درصدی، ۱۲.۶ درصدی، ۲.۹ درصدی و ۴.۱ درصدی نسبت به میزان فروش در سال ۲۰۱۸ میلادی بوده اند.
طبق گزارش وب سایت best-selling-cars، آئودی در ایالات متحده آمریكا هم بعنوان یكی از بزرگترین و مهم ترین بازارهای فروش خودرو در جهان، توانست با اختلاف اندكی نسبت به سال ۲۰۱۸ میلادی، ۲۲۴ هزار و ۱۱۱ دستگاه به فروش برساند و تنها یك رشد ۰.۴ درصدی را برای ثبت كند.
از بازارهای با رشد منفی برای شركت خودروسازی آئودی می توان به انگلستان، اسپانیا، مكزیك و برزیل اشاره نمود كه میزان فروش آنها در سال ۲۰۱۹ میلادی به ترتیب ۱۳۹ هزار و ۲۶ دستگاه، ۵۰ هزار و ۹۰۴ دستگاه، ۱۲ هزار و ۴۵۸ دستگاه و هشت هزار و ۲۶۹ دستگاه بوده است و در مقایسه با سال پیش از آن، شاهد رشدی منفی ۳.۳ درصدی، ۴.۱ درصدی، ۱۵.۷ درصدی و ۶.۱ درصدی بوده اند.

1398/10/24
19:02:18
5.0 / 5
4434
تگهای خبر: آمار , بازار , خودرو , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا