سال جهش تولید

عرضه تسهیلات به تولیدكنندگان ایرانی برای حضور در نمایشگاه های داخلی و خارجی

عرضه تسهیلات به تولیدكنندگان ایرانی برای حضور در نمایشگاه های داخلی و خارجی

به گزارش بازاری مدیرعامل شركت بین المللی نمایشگاه های ایران، برنامه های این شركت برای تحقق نام گذاری جهش تولید در سال ۱۳۹۹ را شرح داد.


بهمن حسین زاده در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینكه نمایشگاه ها ویترین تولیدات داخلی كشور هستند، اظهار نمود: بنابراین شركت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران به منظور معرفی بهتر و دقیقتر تولیدات داخلی به مردم و تجار تسهیلات ویژه ای را به تولیدكنندگانی كه قصد دارند در نمایشگاه های سال ۹۹ حضور یابند عرضه خواهد كرد.
او همینطور به حمایت این شركت از تولیدكنندگان ایرانی به منظور حضور در نمایشگاه های خارجی هم اشاره نمود و اظهار داشت: در این رابطه هم تسهیلاتی در اختیار این تولید كنندگان قرار می گیرد تا حضورشان در نمایشگاه های خارجی بزرگ تسهیل یابد و بیشتر از پیش تولیدات ایرانی به جهانیان معرفی شود. در همین رابطه هم حمایت هایی از تولیدكنندگان ایرانی كه علاقمند به حضور در بخش تجاری پاویون ایران در اكسپو ۲۰۲۰ دبی هستند صورت می گیرد تا در طول ۶ ماه برگزاری این رویداد میلیون ها بازدید كننده با این تولیدات آشنا گردند.
مدیرعامل شركت نمایشگاه ها اقدامات گمرك نمایشگاه بین المللی را هم گام بسیار مهمی در تسهیل مشكلات تولیدكنندگان ایرانی حاضر در نمایشگاه ها دانست و اعلام نمود: اجرای طرح حذف نرخ سود بازرگانی واردات تجهیزات و ماشین آلات نیازمند تولیدكنندگان نمایشگاهی كه در سال ۹۸ به تصویب هیات دولت درآمد امسال هم ادامه خواهد داشت.
حسین زاده در انتها بر ادامه پشتیبانی از حضور شركت های دانش بنیان بعنوان بخشی از چرخه تولید كشور در نمایشگاه های این مجموعه تصریح كرد و خاطرنشان كرد: همینطور پاویون استارت آپ ها هم در این نمایشگاه ها مجهزتر خواهد شد.
به گزارش بازاری به نقل از ایسنا، مقام معظم رهبری، سال ۱۳۹۹ را سال جهش تولید نام گذاری كرده اند.1399/01/06
12:25:45
5.0 / 5
3481
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا