مرحله ۱۱۴

یارانه فردا واریز می شود

یارانه فردا واریز می شود

یارانه نقدی در حالی فرداشب به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود كه دومین قسط وام یك میلیون تومانی كرونا به مبلغ 35 هزار و 100 تومان از سرجمع یارانه خانوار كسر خواهد شد.به گزارش بازاری به نقل از مهر، یکصد و چهاردهمین مرحله از یارانه نقدی ۴۵۵۰۰ تومانی مربوط به تیر ماه، همراه با افزایش حداقل مستمری خانوارهای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی و سازمان بهزیستی کشور ساعت ۲۴ فردا دوشنبه ۲۰ مردادماه به حساب سرپرستان خانوارها واریز و قابل برداشت خواهد بود.
کسر دومین قسط وام کرونا
بر این اساس، باتوجه به انتشار ویروس کرونا، دولت تصمیم گرفت در کنار پشتیبانی از بنگاه ها و افراد بیکار شده، وام یک میلیون تومانی به حساب تمامی ۲۳ میلیون خانوار یارانه بگیر واریز نماید که در مجموع ۲۳ هزار میلیارد تومان وام به حساب یارانه بگیران نقدی واریز و مقرر شد اقساط تسهیلات یک میلیون تومانی از یارانه افراد کسر شود.
آغاز کسر اقساط این تسهیلات از تیر ماه بود و این ماه دومین قسط کسر خواهد شد. گفتنی است؛ مقرر شده هر ماه مبلغ ۳۵ هزار و ۱۰۰ تومان از سرجمع یارانه هر خانوار کسر شود و مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات نیز ۳۰ ماه در نظر گرفته شده است.


منبع:

1399/05/19
23:02:08
5.0 / 5
2040
تگهای خبر: تسهیلات , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا