وزیر جهادكشاورزی:

تا 2 هفته آینده نتیجه اقدامات برای كاهش قیمت مرغ مشخص می شود

تا 2 هفته آینده نتیجه اقدامات برای كاهش قیمت مرغ مشخص می شود

به گزارش بازاری كرمانشاه وزیر جهاد كشاورزی از برنامه ریزی برای پایین آمدن قیمت مرغ آگاهی داد و اظهار داشت: احیانا ظرف دو هفته آتی نتایج این اقدامات مشخص خواهد شد.


کاظم خاوازی امروز(۲۳مرداد) در کرمانشاه، در جمع خبرنگاران و در پاسخ به ایسنا، با اشاره به برنامه ریزی برای کاهش قیمت مرغ، اظهار نمود: باتوجه به برنامه ریزی های وزارت صمت و اقداماتی که از طرف وزارت جهاد کشاورزی انجام شده و انبوه کنجاله سویا، ذرت و جو که از گمرکات آزاد شده، پیش بینی می نماییم قیمت مرغ کاهش پیدا کرده و به قیمت منطقی برسد.
وی افزود: فکر می کنم تا حداکثر دو هفته آتی شاهد آثار اقدامات انجام شده در امتداد کاهش قیمت مرغ در کشور باشیم.
وزیر جهاد کشاورزی با اعلان اینکه اظهار نظر در مورد قیمت مرغ با ستاد تنظیم بازار در وزارت صمت است، اظهار داشت: وظیفه ما در جهاد کشاورزی تامین نهاده های مورد نیاز صنعت مرغداری است که به شدت در حال پیگیری هستیم.
تولیدات کشاورزی کشور به ۱۳۰ میلیون تن می رسد
​​​
خاوازی در ادامه در جمع خبرنگاران اشاره ای هم به برنامه ریزی برای افزایش تولیدات کشاورزی کشور در سال جهش تولید داشت و اظهار داشت: برمبنای برنامه های جهش تولید، میزان تولیدات سالانه بخش کشاورزی از ۱۲۵ میلیون تن فعلی به ۱۳۰ میلیون تن خواهد رسید.
وی با اشاره به اهمیت به روز کردن کشاورزان برای ایجاد جهش در تولیدات بخش کشاورزی، اظهار داشت: با نفوذ دانش می توان میزان تولیدات بخش کشاورزی را جهش داد.
وی اظهار داشت: در زمینه تولید شیر و گوشت مرغ خیلی بیشتر از نیاز کشور تولید داریم. در زمینه تولید آبزیان هم بیش از نیاز کشور تولیدات داریم، با این وجود بازهم برای افزایش تولیدات این بخش تلاش می شود.
منبع:

1399/05/24
15:43:53
5.0 / 5
1657
تگهای خبر: بازار , تولید , صنعت , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا