اختصاص دوشنبه های استارتاپی به طرح های پارك های علم و فناوری

اختصاص دوشنبه های استارتاپی به طرح های پارك های علم و فناوری

صندوق نوآوری و شكوفایی در جهت پشتیبانی از طرح های قابل سرمایه گذاری، مبادرت به برگزاری رویداد دوشنبه های استارتاپی خود با هدف جذب سرمایه به استارتاپ ها و فناوران مستقر در پارك های علم و فناوری و مراكز رشد مختص كرده است.


به گزارش بازاری به نقل از ایسنا، مبحث سرمایه پذیری و مشارکت با صاحبان سرمایه یکی از موضوعات مهمی است که در مجموعه های دانش بنیان، پارک های علم و فناوری و مراکز رشد خیلی به آن توجه نشده است، این در شرایطی است که در دنیا شرکت های کوچک می توانند با صاحبان سرمایه بزرگ مشارکت داشته باشند.
در جهت طرح هم سرمایه گذاری، صندوق نوآوری وشکوفایی می خواهد با محوریت پارک های علم و فناوری، طرح های قابل سرمایه گذاری در هر استان را دریافت کرده و فرایند جذب سرمایه برای آنرا از راه رویداد دوشنبه های استارتاپی اجرایی کند.
بر این اساس رویداد جذب سرمایه (دوشنبه های استارتاپی) صندوق نوآوری برای استارتاپ ها و فناوران مستقر در پارک های علم و فناوری و مراکز رشد با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می گردد و پارک ها تا آخر آبان ماه فرصت دارند طرح های برتر خویش را از راه صندوق های پژوهش و فناوری استانی به صندوق نوآوری و شکوفایی معرفی کنند.
بر مبنای اعلام روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، برنامه ها و طرح های حمایتی در صندوق نوآوری وشکوفایی اجرا شده است که یکی از آنها برنامه جذب سرمایه برای استارتاپ ها است، به صورتی که با اجرای این برنامه برای واحدهای فناور و نوپا در پارک های علم و فناوری و مراکز رشد امکان تجاری سازی ایده های بیشتری فراهم می شود.
منبع:

1399/08/02
17:56:59
5.0 / 5
1620
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا