مدیرعامل شركت سپرده گذاری مركزی خبر داد

عرضه كارت اعتباری سهام عدالت از هفته آینده

عرضه كارت اعتباری سهام عدالت از هفته آینده

مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی اظهار داشت: از هفته آینده به دارندگان سهام عدالت که روش غیرمستقیم را انتخاب کردند کارت اعتباری پرداخت می شود.به گزارش بازاری به نقل از صدا و سیما، حسین فهیمی درباره نحوه پرداخت کارت های اعتباری سهام عدالت، عنوان کرد: اقدامات لازم برای پرداخت کارت اعتباری صورت گرفته است، اما به علت برخی ایرادات بین بانک و شرکت سپرده گذاری مرکزی، اعلام عمومی نشد با رفع این مشکل از آغاز هفته آینده دارندگان سهام عدالت می توانند به واسطه سهام عدالت خود، کارت اعتباری دریافت نمایند.
وی افزود: با ۷ بانک، تعامل صورت گرفت و بانک ملی پیشگام برای پرداخت کارت های اعتباری به پشتوانه سهام عدالت است.
مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی اظهار داشت: در ابتدا سهامداران روش غیرمستقیم سهام عدالت که در سامانه سجام ثبت نام کردند و احراز هویت شدند درخواست بررسی دارایی را به شرکت سپرده گذاری ارسال و پس از بررسی، شرکت سپرده گذاری به بانک ارسال و در نهایت بانک، سقف تضمین را تعیین می کرد و باردیگر به شرکت سپرده گذاری مرکزی ارسال می شد.
وی افزود: کارهای اداری بین سپرده گذاری و بانک ها به صورت دستی انجام می شد که تصمیم گرفتیم تا دارندگان سهام عدالت بتوانند با اپلیکیشن بانک ها، درخواست خویش را ثبت کنند.
فهیمی اظهار داشت: دارندگان سهام عدالت که روش غیرمستقیم را انتخاب کردند باید در سامانه سجام ثبت نام کنند و احراز هویت شوند تا بتوانند ۶۰ درصد سهام خود را، دریافت کارت اعتباری کنند.
وی اضافه کرد: زمانی که دارنده سهام عدالت درخواست خویش را می دهد، شرکت سپرده گذاری مرکزی، قیمت پایانی روز قبل سهام را مبنا برای تضمین قرار می دهد.

1399/11/12
21:12:35
0.0 / 5
887
تگهای خبر: بانك , سپرده گذاری , شركت , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا