بودجه خانوارهای ایرانی برای خرید خودرو

بودجه خانوارهای ایرانی برای خرید خودرو

به گزارش بازاری از شركت كنندگان در یك نظرسنجی در رابطه با بودجه ای كه برای خرید خودرو اختصاص داده اند سوال شده است.به گزارش بازاری به نقل از ایسنا، شركت بازرسی كیفیت و استاندارد ایران در حاشیه دومین نمایشگاه بین المللی خودروی تهران كه چندی پیش برگزار شد، اقدام به برگزاری نظرسنجی از ۱۵۴۳ نفر از بازدیدكنندگان نمایشگاه در رابطه با بودجه ای كه برای خرید خودرو اختصاص داده اند، كرده است.

طبق این نظرسنجی ۱۴ درصد از افراد مورد بررسی اعلام نموده اند كه مبلغی كمتر از ۵۰ میلیون تومان را به خرید خودرو اختصاص می دهند. ۲۵ درصد افراد هم اظهار كردند كه بودجه مدنظر آنها برای خرید خودرو بین ۵۰ تا ۷۵ میلیون تومان است.

۲۵ درصد شركت كنندگان در این نظرسنجی هم بودجه مدنظر خود برای خرید خودرو را بین ۷۵ تا ۱۰۰ میلیون تومان اعلام نموده اند. ۱۷ درصد افراد هم اظهار كرده اند بودجه مدنظر آنها برای خرید خودرو بین ۱۰۰ تا ۱۲۵ میلیون تومان است.

همچنین ۹ درصد افراد شركت كننده در این نظرسنجی هم بودجه مدنظر خود برای خرید خودرو را ۱۲۵ تا ۱۵۰ میلیون تومان اعلام نموده اند. ۱۱ درصد افراد هم اعلام نموده اند بودجه ای بیشتر از ۱۵۰ میلیون تومان برای خرید خودرو در نظر گرفته اند. 

1396/10/02
21:51:46
5.0 / 5
5010
تگهای خبر: نمایشگاه , خودرو , بازار , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا