مقدسی در موافقت با وزیر پیشنهادی اقتصاد:

برنامه های دژپسند با اسناد بالادستی كشور منطبق است

برنامه های دژپسند با اسناد بالادستی كشور منطبق است

بازاری: نماینده مردم اراك اظهار داشت: وزیر پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی اشراف كاملی بر اسناد بالادستی دارد و برنامه های خویش را با آنان تطبیق داده است.به گزارش بازاری به نقل از مهر، سیدمهدی مقدسی در جلسه علنی امروز مجلس و در موافقت با وزیر پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی تصریح كرد: آقای دژپسند اشراف كاملی به اقتصاد كشور دارد و به خوبی می تواند سكاندار این وزارتخانه مهم باشد و كشتی پرتلاطم را به ساحلی آرامش بخش برساند
وی با اشاره به اینكه تحصیلات دژپسند كاملا در رابطه با این وزارتخانه است و تجارب خوبی در سازمان برنامه و بودجه دارد، افزود: این وزیر پیشنهادی دولت بر برنامه ششم توسعه و دیگر اسناد بالادستی اشراف و تسلط كامل دارد و در برنامه های خود توجه ویژه ای به تطبیق برنامه ها با اسناد بالادستی كرده است.
نماینده مردم اراك در مجلس با اشاره به اینكه دژپسند بر لزوم استقلال بانك مركزی تاكید كرده، خاطرنشان كرد: همینطور یكی از اشكالات دولت ناهماهنگی در تیم اقتصادی بود كه این وزیر پیشنهادی دولت اعتقاد بسیار زیادی به انسجام تیم اقتصادی دولت دارد.
مقدسی با اشاره به اینكه استفاده از نیروهای خلاق، مبتكر و جوان جزو برنامه های دژپسند است، اظهار داشت: البته ما از آقای دژپسند و دیگر وزرای پیشنهادی قول می گیریم كه نیروی سفارشی نپذیرند چون كه وزیر باید مستقل باشد و خودش نیروهایش را انتخاب نماید.
وی با اشاره به عضویت دژپسند در شورای عالی بانك ها، شورای آمار و كمیته اصلاح نظام بانكی بیان كرد: ثبات اقتصادی و تقویت بخش خصوصی جزو برنامه های این وزیر پیشنهادی دولت می باشد.
عضو كمیسیون صنایع و معادن مجلس، با اشاره به اینكه دژپسند یكی از پیشنهاددهندگان اقتصاد بدون نفت می باشد، اظهار داشت: البته ما نباید وزرا را بعد از رای اعتماد تنها بگذاریم و باید به آنان در رفع خلاهای قانونی كمك نماییم.
مقدسی بیان كرد: در ارتباط با مشكلات جامعه نمی توانیم صورت مساله را حل نماییم و باید به صورت فراجناحی تهدید تحریم ها را به فرصت تبدیل نماییم و در كنار دولت قدم های بزرگی برداریم.
نماینده مردم اراك خطاب به دژپسند تصریح كرد: در صورت انتخاب شما برای وزارت امور اقتصادی و دارایی، باید برنامه ها و نظریه های خویش را عملیاتی كنید و بطور قطع ما هم به بررسی عملكرد شما و مطالبه گری های خود ادامه می دهیم.

1397/08/06
14:12:36
5.0 / 5
4967
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا