وزیر اقتصاد خبر داد:

فردا هیات واگذاری تشكیل میگردد

فردا هیات واگذاری تشكیل میگردد

بازاری: وزیر اقتصاد با اشاره به اینكه رئیس سازمان خصوصی سازی ممنوع الخروج نیست، اظهار داشت: فردا جلسه هیات واگذاری تشكیل میگردد و در آن، استراتژی های جدید واگذاری را تعیین می نماییم.به گزارش بازاری به نقل از مهر، فرهاد دژپسند در حاشیه مراسم تجلیل از وزارت امور اقتصادی و دارایی بعنوان دستگاه برتر در خدمات رسانی به ایثارگران، در جمع خبرنگاران درباب ممنوع الخروجی رئیس سازمان خصوصی سازی ضمن اظهاربی اطلاعی اظهار داشت: بنده از این مساله اطلاع نداشتم؛ اما طبق گفته همكاران، این مساله تكذیب شده است.
وزیر امور اقتصادی و دارایی اضافه كرد: فردا هیات واگذاری تشكیل میگردد و در آن جلسه، استراتژی های جدید واگذاری را تعیین خواهیم كرد تا رویكردها ترقی یابند.
وی درباب لغو واگذاری ها اظهار داشت: واگذاری كه از راه كار كارشناسی صورت گرفته باشد، انجام می شود؛ اما به هر حال فردا سیاست های جدید واگذاری را اعلام می نماییم.
دژپسند در ارتباط با جدا كردن دبیرخانه اجرایی سیاست های اصل ۴۴ از سازمان خصوصی سازی گفت: این مسئله بحث جدیدی نیست؛ طبیعتا یك نهاد ناظر نمی تواند وصل به دستگاه مجری باشد و چون در گذشته این اشتباه رخ داده بود، با بررسی كه انجام دادیم، مجدد این دبیرخانه را از سازمان خصوصی سازی جدا كردیم.
۷.۵ میلیارد یورو به سامانه نیما برگردانده شد
وزیر اقتصاد درباب بازگشت ارز حاصل از صادرات به سامانه نیما اظهار داشت: طبق دستورالعملی كه مصوب و ابلاغ گردیده به صادركنندگانی كه زیر یك میلیون یورو و صادركنندگانی كه بین یك تا سه میلیون یورو صادرات دارند، اجازه داده می شود كه بدون عرضه به سامانه نیما، ارز را به چرخه اقتصاد برگردانند.
دژپسند اضافه كرد: تلقی این است كه صادركنندگان ارز را برمی گردانند، اما آنچه كه تابحال در سامانه نیما شاهد بودیم، بازگشت ۷.۵ میلیارد یورو ارز حاصل از صادرات است.
1397/11/01
13:45:03
5.0 / 5
4466
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا