شركت پشتیبانی امور دام به ایسنا خبر داد:

واردات ۱۲۰ هزار تنی خوراك دام و طیور، استمرار واردات تا آخر امسال

واردات ۱۲۰ هزار تنی خوراك دام و طیور، استمرار واردات تا آخر امسال

به گزارش بازاری مدیركل خدمات بازرگانی داخلی شركت پشتیبانی امور دام كشور از وارد شدن دو محموله كنجاله سویا و جو به میزان ۱۲۰ هزار تن از مبدأ هند و آلمان اطلاع داد و اظهار داشت: تا آخر امسال، حدود هشت كشتی دیگر هم درخواست ورود داشته اند كه میزان آن تا آخر سال به ۵۰۰ هزار تن خواهد رسید.


رضا كریمی در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: هیچ مشكلی از نظر واردات و تامین خوراك دام و طیور وجود ندارد، چراكه تنها شركت پشتیبانی امور دام از چند روز گذشته تا آخر امسال حدود بیشتر از ۶۰۰ هزار تن از این كالای اساسی را وارد خواهد نمود كه این محموله ها به غیر از میزان واردات بخش خصوصی است.
وی ادامه داد: طی هفته گذشته یك فروند كشتی پانامایی محموله ۶۵ هزار تنی جو را وارد كرد كه تخلیه آن تا آخر امروز به طول می انجامد و صبح امروز هم یك محموله ۵۵ هزار تنی كنجاله سویا از هندوستان وارد شد كه بعدازظهر امروز بعد از دریافت تاییدیه های آزمایشگاهی و قرنطینه ای تخلیه آن آغاز می شود و تا حدود یك هفته ادامه خواهد داشت.
مدیركل خدمات بازرگانی داخلی شركت پشتیبانی امور دام كشور افزود: حدودا به صورت میانگین دو كشتی در بندر امام خمینی پهلو می گیرند و بار خوراك دام و طیور عموما از كشورهای برزیل، آرژانتین، آلمان، اوكراین، روسیه، هند و... تامین می شود.
كریمی اظهار داشت: بعد از واردات نهاده های تولید آنرا بین تولیدكنندگان و تشكل های در رابطه با آنها توزیع می نماییم تا نیاز آنها تامین گردد و مشكلی در این ارتباط نداشته باشند و تنها با وارداتی كه تا آخر امسال خواهیم داشت، از الان تا سال آینده هم هیچ مشكلی از نظر واردات، تامین و ذخایر استراتژیك كشور وجود ندارد.1397/11/30
13:58:51
5.0 / 5
4422
تگهای خبر: تولید , خدمات , شركت , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا