برای سال جاری

نرخ بیمه شخص ثالث خودروها اعلام گردید بعلاوه جدول

نرخ بیمه شخص ثالث خودروها اعلام گردید بعلاوه جدول

به گزارش بازاری شورای عالی بیمه جدول كامل نرخ حق بیمه خودروهای سواری برای سال ۹۸ را اعلام نمود.


به گزارش بازاری به نقل از ایسنا، شورای عالی بیمه در جهت اجرای آئین نامه تعیین سقف حق بیمه شخص ثالث و نحوه تخفیف، افزایش یا تقسیط آن، مصوب هیأت وزیران در سال ۱۳۹۶، جدول نرخ حق بیمه ها را برای سال ۱۳۹۸ به شرح جدول زیر اصلاح كرد.
نحوه اعمال انواع تخفیف ها و اضافه نرخ های حق بیمه مربوط به بیمه شخص ثالث، بر مبنای ضوابط مندرج در آئین نامه اجرایی فوق و با رعایت بخشنامه های بیمه مركزی ایران است. همینطور شركت های بیمه و نمایندگان آنها موظفند جدول زیر را در معرض دید متقاضیان قرار دهند.
بر مبنای مصوبه جدید شورای عالی بیمه درباره نرخ حق بیمه های شخص ثالث، بیمه شخص ثالث پراید، پیكان و خودروهای مشابه با یك سال تخفیف یك میلیون و ۵۷۳ هزار تومان، سایر خودروهای ۴ سیلندر (پژو، رنو و …) با تخفیف مشابه یك میلیون و ۸۱۴ هزار تومان و خودروهای شش سیلندر هم با یك سال تخفیف دو میلیون و ۷۰ هزار تومان تعیین شده است.
حق بیمه ثالث پراید، پیكان و خودروهای مشابه با دو سال تخفیف یك میلیون و ۴۹۰ هزار تومان، سایر خودروهای چهار سیلندر (پژو، رنو و …) با تخفیف مشابه یك میلیون و ۷۱۹ هزار تومان و خودروهای شش سیلندر هم با دو سال تخفیف یك میلیون و ۹۰۲ هزار تومان محاسبه شده است.
این رقم برای حق بیمه ثالث پراید، پیكان و خودروهای مشابه با سه سال تخفیف یك میلیون و ۴۰۷ هزار تومان، سایر خودروهای چهار سیلندر (پژو، رنو و …) با تخفیف مشابه یك میلیون و ۶۲۳ هزار تومان و خودروهای شش سیلندر هم با سه سال تخفیف یك میلیون و ۷۹۶ هزار تومان تعیین شده است.
بر مبنای ارقام این جدول، حق بیمه ثالث پراید، پیكان و خودروهای مشابه با ۱۰ سال تخفیف ۴۹۶ هزار تومان، سایر خودروهای چهار سیلندر (پژو، رنو و …) با تخفیف مشابه ۵۷۲ هزار تومان و خودروهای شش سیلندر هم با ۱۰ سال تخفیف ۶۳۳ هزار تومان محاسبه شده است.1398/01/26
15:18:52
5.0 / 5
4504
تگهای خبر: خودرو , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا