فروش فوق العاده ماه رمضان شروع شد

فروش فوق العاده ماه رمضان شروع شد

به گزارش بازاری رئیس اتاق اصناف تهران از آغاز فروش فوق العاده ماه مبارك رمضان اطلاع داد و اظهار نمود: تمام واحدهای صنفی در رابطه با عرضه اقلام ماه مبارك رمضان با كاهش سود قانونی فروش در طرح فروش فوق العاده شركت می كنند.


نوده فراهانی در گفتگو با ایسنا، در ارتباط با فعالیت واحدهای صنفی در فروش فوق العاده ماه مبارك رمضان اظهار داشت: هر ساله با عنایت به شرایط بازار و میزان عرضه و تقاضا نمایشگاه های ضیافت در یك ماهه مبارك رمضان برگزار می شد اما با عنایت به تصمیم گیری هایی كه از زمستان سال قبل با عنایت به شرایط اقتصادی بازار خرده فروشی اتخاذ شد تصمیم بر آن شد تا نمایشگاه های ضیافت جای خویش را به فروش فوق العاده توسط واحدهای صنفی در رابطه با اقلام ماه مبارك رمضان بدهد.
وی با اشاره به این كه كشورهای مسلمان دیگر در ماه مبارك رمضان برنامه هایی برای همراهی قدرت خرید خانواده ها در نظر می گیرند، تصریح كرد: طی برنامه ریزی های انجام شده از واحدهای صنفی عرضه كننده اقلام مورد نیاز در ماه مبارك رمضان خواسته شد تا با شركت در فروش فوق العاده با عرضه تخفیف از محل كاهش سود قانونی فروش، خانواده ها را همراهی كنند.
رئیس اتاق اصناف تهران از آغاز این طرح از روز جاری اطلاع داد و اظهار داشت: نظارت و بازرسی ها در روزهای ماه مبارك رمضان تشدید شده و اتاق اصناف با گران فروشی برخورد قاطعی خواهد داشت.
نوده فراهانی خاطرنشان كرد: بحث گرانی كالا با گران فروشی متفاوت می باشد و اگر فردی یا واحد صنفی با عنایت به قیمت خرید درج شده در فاكتور و سود قانونی فروش، به گران فروشی بپردازد با آن برخورد خواهد شد.
وی در ارتباط با عرضه كالاهای اساسی كه از جانب دولت تأمین و در اختیار اصناف قرار می گیرد، تصریح كرد: میزان تأمین كالاهای اساسی دولتی جوابگوی توزیع از جانب تمام واحدهای صنفی نیست و در صورت اختصاص این كالاها به اصناف، شیوه و زمان توزیع آنها اعلام خواهد شد.
منبع:

1398/02/15
19:05:24
5.0 / 5
4417
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , خرید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا