معاون وزیر صنعت:

تعداد پروانه های بهره برداری صادره برای صنایع امسال افزایش یافت

تعداد پروانه های بهره برداری صادره برای صنایع امسال افزایش یافت

بازاری: معاون برنامه ریزی وزیر صنعت، معدن و تجارت رشد صدور پروانه بهره برداری صنایع در دو ماه نخست امسال را از جلمه دستاوردهای كشور دانست و اظهار داشت: در دو ماه نخست امسال تابحال 862 پروانه بهره برداری جدید در كشور صادر گردیده است.


به گزارش بازاری به نقل از ایسنا، سعید زرندی در همایش تجلیل از صنعتگران برتر استان یزد اظهار نمود: اگر اولویت مسئولان رونق تولید و تقویت زیرساخت های اقتصادی باشد، بطور قطع مشكلات توسعه ای برطرف و دستگاه های خدمات رسان نظیر تأمین اجتماعی و بانك ها هم به اهداف تجاری و اقتصادی خود می رسند.
وی با بیان این كه سال ۹۷ برمبنای فاكتورهای مختلف جزو سخت ترین سال های ایران اسلامی بود، اضافه كرد: استكبار هر آنچه كه داشت در تحریم های خصمانه مقابل ایران به كار گرفت و نتوانست در مقابله هدف و اراده صنعتگران ایرانی مقاومت كند.
معاون برنامه ریزی وزیر صنعت، معدن و تجارت رشد صدور پروانه بهره برداری طی دو ماه نخست امسال را از جلمه دستاوردهای كشور دانست و اظهار داشت: طبق اطلاعات به دست آمده در دو ماه نخست سال ۹۸ تابحال ۸۶۲ پروانه بهره برداری در حوزه های مختلف صنعتی و تولیدی صادر گردیده است.
زرندی افزایش سه درصدی مصرف برق واحدهای صنعتی و تولیدی كشور را از دیگر نشانه های توسعه فعالیت اقتصادی عنوان و اشاره كرد: رونق تولید كلید روشن و خاموش ندارد بلكه مستلزم تغییر نگرش است.
این مسئول در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این كه در سال ۹۷ صادرات حوزه نساجی كشور از یك میلیارد و ۳۱ میلیون دلار با شش درصد افزایش به یك میلیارد و ۹۳ میلیون دلار رسیده است، افزود: واردات در حوزه نساجی ۳۱ درصد كاهش یافته است.
معاون وزیر صنعت با اشاره به لزوم شفاف سازی نیاز صنعتگران برای برنامه ریزی دقیق، اشاره كرد: ما امروز در كشور با شرایطی مواجه هستیم كه باید سرمایه گذاری دولتی را به بخش خصوصی تفویض نماییم.
او در آخر با اشاره به اینكه نقدینگی كشور ۱، ۸۸۰ هزار میلیارد تومان است، تاكید كرد: نقدینگی كشور باید به نفع صنعتگران و پشتیبانی از رونق تولید هدایت شود.
منبع:

1398/04/19
14:27:37
5.0 / 5
4567
تگهای خبر: اقتصاد , بانك , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا