قیمت طلا، سكه و ارز در روز چهارشنبه

قیمت طلا، سكه و ارز در روز چهارشنبه

بازاری: جدیدترین قیمت، طلا، سكه و ارز در روز چهارشنبه 9 مرداد را در این خبر بخوانید.


به گزارش بازاری به نقل از ایسنا، در زمان انتشار این گزارش قیمت هر عدد سكه تمام بهار آزادی طرح جدید چهار میلیون و ۶۰ هزار تومان (۱۲۰ هزار تومان كاهش نسبت به دیروز) و قیمت هر عدد سكه تمام بهار آزادی طرح قدیم سه میلیون و ۹۵۰ هزار تومان (۱۵۰ هزار تومان كاهش نسبت به روز گذشته) است.
همین طور هر عدد نیم سكه به قیمت دو میلیون و ۲۵۰ هزار تومان (۵۰ هزار تومان كاهش نسبت به دیروز)، هر عدد ربع سكه به قیمت یك میلیون و ۴۵۰ هزار تومان (بدون تغییر نسبت به دیروز) و هر عدد سكه یك گرمی به قیمت ۹۸۰ هزار تومان (بدون تغییر نسبت به دیروز) به فروش می رسد.
قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۴۰۳ هزار و ۹۸۷ تومان (۶۴۶۴ تومان كاهش نسبت به دیروز) و ارزش هر اونس طلای جهانی نیز ۱۴۳۲.۱۴ دلار است.

"ارز" ارزان شد
اما قیمت ارز در بانك ها و صرافی های مجاز بانك مركزی كم شد.
بانك ها امروز (نهم مرداد) قیمت دلار را نسبت به روز گذشته كاهش دادند؛ بطوریكه قیمت خرید دلار در بانك ها كه در روز گذشته ۱۱ هزار و ۹۵۰ تومان بود، امروز به ۱۱ هزار و ۶۵۴ تومان رسید.
شعب ارزی بانك ها امروز هر یورو را ۱۲ هزار و ۹۹۹ تومان می خرند كه در مقایسه با قیمت ۱۳ هزار و ۶۰۰ تومانی روز گذشته، قیمت این ارز نیز كاهش یافته است.
هر پوند انگلیس هم امروز در شعب ارزی بانك ها به قیمت ۱۴ هزار و ۱۶۳ تومان خریداری می شود.

ارز مسافرتی، ۱۴۰۰۰ تومان
قیمت ارز مسافرتی در بانك ها همچنان از قیمت فروش آن در بازار بالاتر است؛ بطوریكه قیمت فروش ارز مسافرتی در بانك ها ۱۳ هزار و ۶۵۳ تومان اعلام شده كه با احتساب كارمزد به حدود ۱۴ هزار تومان می رسد.

نرخ ارز در صرافی های بانكی
اما صرافی های مجاز بانك مركزی قیمت دلار را نسبت به روز گذشته ۵۰ تومان كاهش دادند؛ بطوریكه قیمت خرید دلار در این صرافی ها ۱۱ هزار و ۹۰۰ تومان و قیمت فروش آن ۱۲ هزار تومان است.
این صرافی ها امروز هر یورو را به قیمت ۱۳ هزار و ۵۵۰ تومان می خرند و ۱۳ هزار و ۶۵۰ تومان می فروشند كه نسبت به روز گذشته ۵۰ تومان كاهش داشته است.
منبع:

1398/05/09
21:44:59
5.0 / 5
4310
تگهای خبر: بازار , بانك , بانك مركزی , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا