استاندار بوشهر:

اسكله صادرات مواد معدنی بندر بوشهر جابجا شود

اسكله صادرات مواد معدنی بندر بوشهر جابجا شود

به گزارش بازاری استاندار بوشهر اظهار داشت: اسكله صادرات مواد معدنی بندر بوشهر كه در موقعیت مركز شهر قرار دارد مشكلاتی بوجود آورده و باید جابجا شود.


به گزارش بازاری به نقل از ایسنا، عبدالكریم گراوند در نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی اظهار نمود: برای جابجایی اسكله صادرات مواد معدنی موجود در بندر بوشهر از بخش خصوصی انتظار همكاری داریم و هر جا ظرفیت لازم برای راه اندازی اسكله صادرات مواد معدنی وجود دارد اعلام كنند.
وی ادامه داد: پیشنهادات اصلاحی برای رفع مشكلات مربوط به شیوه نامه انتقال محموله های ترخیصی گمرك از مبدا تا مقصد تهیه و به مراكز ذیربط ارسال شود.
وی بیان كرد: وقتی مقرر است نیروی انتظامی در مبادی ورودی و خروجی گمرك مستقر شوند نیروی انتظامی حق ندارد پلمب باری كه در گمركات استان پلمب می شود را باز كند مگر در موارد استثنا كه پیش از آن هماهنگی خواهد شد.
استاندار بوشهر با اشاره به نشست های شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی بیان كرد: تصمیمات اتخاذ شده در این شورا در راه چارچوب قانونی بوده است. از ظرفیت شورای برنامه ریزی و توسعه و سایر ظرفیت های قانونی استان برای پیشبرد برنامه ها و امور بخصوص مسائل اقتصادی و تجاری استفاده نماییم.
گراوند تصریح كرد: مسائل مربوط به امور مرزی در استان نیازمند مجوزهای لازم از كارگروه امور مرزی وزارت كشور و نهایتا هیات دولت دارد كه می توان از این مسیر اقدامات انجام داد.
استاندار بوشهر بیان كرد: برای توسعه مزارع شیلاتی باید زمینه تولید لارو فراهم شده و همینطور برداشت از مزارع پرورش میگو تسریع شود.1398/06/28
12:22:46
5.0 / 5
4779
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , صادرات , مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا