سایپا اعلام كرد:

تحویل تمام خودرو های ثبت نامی و تكمیل وجه شده ی سال ۹۷ به مشتریان

تحویل تمام خودرو های ثبت نامی و تكمیل وجه شده ی سال ۹۷ به مشتریان

به گزارش بازاری قائم مقام مدیرعامل سایپا در امور فروش، اظهار داشت: بر مبنای اعلام قبلی، تمام مشتریانی كه در سال ۹۷ مبادرت به تكمیل وجه نموده و پذیرش آنها در صف فاكتور قرار گرفته بود، خودرو های خویش را دریافت كرده اند.


به گزارش بازاری به نقل از ایسنا و به نقل از سایپانیوز، مجید باقری در تشریح وضعیت تحویل خودروی مشتریان سایپا، اظهار نمود: برخی از مشتریان هستند كه در سال ۹۷ ثبت نام كرده اما با وجود صدور دعوت نامه، بنا به علل مختلف در مهلت مقرر نسبت به تكمیل وجه و پرداخت الباقی قیمت خودروی خود اقدامی نكرده اند. بدیهی است در این خصوص بعد از صدور دعوت نامه جدید، در صورت تمایل به تكمیل وجه، خودرو های این دسته از مشتریان هم با قید اولویت در لیست برنامه تحویل قرار خواهد گرفت.
وی افزود: مشتریانی هم از سال قبل به علت تحریم های ظالمانه، خودروی آنها قابل تولید و تحویل نیست (نظیر ساندرو، برلیانس و...) كه پیشنهاداتی به این گروه از مشتریان عرضه شده است و در صورت تمایل و اقدام مشتریان به تبدیل و تعیین تكلیف خودروی ثبت نام شده، خودروی تبدیلی آنها به سرعت در فهرست تحویل قرار خواهد گرفت.
باقری اضافه كرد: در مورد مشتریان طرح اتوخدمت هم طرحی عرضه شده است كه در صورت تعیین تكلیف وضعیت تعهد، خودروی آنها در فهرست فاكتور و تحویل قرار خواهد گرفت.
قائم مقام مدیرعامل سایپا در امور فروش افزود: تیم مدیریتی جدید سایپا در بهمن سال گذشته(۱۳۹۷) در حالی سكان هدایت این گروه خودروسازی را به دست گرفت كه نزدیك به ۵۴۰ هزار دستگاه تعهد وجود داشت كه خوشبختانه تابحال تعداد بسیار زیادی از این تعهدات معوق، تحویل مشتریان شده و این روند با سرعت بیشتری استمرار دارد.1398/08/10
13:42:01
5.0 / 5
4339
تگهای خبر: تولید , خودرو , فروش , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا