اوضاع فروش بهمن دیزل در هفت ماهه امسال

اوضاع فروش بهمن دیزل در هفت ماهه امسال

بازاری: شهركت بهمن دیزل در هفت ماهه امسال 568 دستگاه خودرو تولید و 712 دستگاه به فروش رسانده كه قیمت بیشتر محصولات این شركت در نیمه نخست سال ارزان تر از قیمت مهرماه بوده است.


به گزارش بازاری به نقل از ایسنا، طبق اطلاعات بورسی انتشار یافته، شركت خودروسازی بهمن دیزل در نیمه نخست امسال ۵۳۸ دستگاه خودرو تولید و ۵۹۹ دستگاه خودرو به فروش رسانده است كه بیشترین تولید مربوط به كامیونت ۶ تن به تعداد ۲۱۹ دستگاه بوده است.
در حالی كه كامیونت ۵ تن NMR و مینی بوس مكسوس در بهار و تابستان امسال تولید نشده، اما در همین مدت ۵۱ دستگاه از آنها توسط بهمن خودرو دیزل به فروش رسیده است.
بررسی ها حكایت از آن دارد كه این شركت در مهرماه هر دستگاه كامیونت ۶ تن را به قیمت ۲۸۹ میلیون و ۷۰۰ هزار، كامیون ۸ تن را به قیمت ۳۰۰ میلیون و ۷۴۶ هزار، كامیونت ۵ تن NMR را به قیمت ۳۰۷ میلیون و ۷۳۹ هزار، كامیون FVR را به قیمت ۲۷۱ میلیون و ۷۶۶ هزار، كامیون FVZ را به قیمت ۶۳۲ میلیون و ۶۶ هزار، مینی بوس را به قیمت ۳۸۹ میلیون و ۱۶۶ هزار، مینی بوس مكسوس را به قیمت ۲۹۳ میلیون و ۹۳۳ هزار، كامیونت شیلر ۶ تن را به قیمت ۱۴۸ میلیون و كامیون را به قیمت ۷۰۶ میلیون و ۵۹۳ هزار تومان به فروش رسانده است. این در حالیست كه این شركت در زمینه محصولاتی همچون كامیونت ۵ تن، كامیونت ۸ تن NMR، كامیون FVZ، مینی بوس، كامیونت شیلر ۶ تن و كامیون تولیدی نداشته و بنظر می رسد محصولات فوق مربوط به تولید قبل از مهرماه بوده است.
با وجود آنكه نرخ ارز در چند ماه اخیر ثابت بوده و نوسان آنچنانی را تجربه نكرده است، اما شركت بهمن دیزل قیمت فروش بیشتر محصولات خودرا در مهرماه نسبت به میانگین شش ماهه اول امسال افزایش داده است.
این شركت كامیونت ۵ تن را به قیمت ۳۳۱ میلیون ۸۳۷ هزار، كامیونت ۶ تن را با افزایش قیمت ۳۶۴ میلیون و ۷۴۷ هزار، كامیونت ۸ تن را با افزایش قیمت قابل توجه به قیمت ۴۰۹ میلیون و ۴۵ هزار، كامیون را با افزایش قیمت ۷۵۳ میلیون و ۵۱۶ هزار تومان و مینی بوس را با كاهش قیمت ۲۳۴ میلیون و ۱۰۰ هزار به فروش رسانده است.
در مجموع این شركت تا اختتام مهرماه سالجاری ۵۶۸ دستگاه تولید و ۷۱۲ دستگاه خودرو به فروش رسانده است.
منبع:

1398/08/12
14:45:09
5.0 / 5
4431
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا