دژپسند :

پشتیبانی از خریداران شركتهای دولتی

پشتیبانی از خریداران شركتهای دولتی

به گزارش بازاری وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به اینكه اجازه شكل گیری زمینه های حاشیه سازی را در واگذاری ها نمی دهیم، اظهار داشت: واگذاری ها در یك محیط كاملا شفاف انجام می شود.فرهاد دژپسند در گفت و گو با خبرنگار مهر، در مورد شفاف سازی واگذاری شركت های دولتی تصریح كرد: دو جلسه هیأت واگذاری را در سال ۹۸ به صدمه شناسی بحث افزایش امنیت خریداران و شفاف سازی اختصاص دادیم. نكته اول اینكه بیشتر مراقبت می نماییم و اجازه شكل گیری زمینه های حاشیه سازی را نمی دهیم و شفاف سازی می نماییم و در یك محیط كاملاً شفاف كارهای مربوطه را انجام می دهیم.
وزیر امور اقتصادی و دارایی اضافه كرد: قیمت گذاری ها را كاملاً به گروه كارشناسان رسمی دادگستری واگذار كردیم و آنها این فرآیند را انجام می دهند و سپس در هیأت واگذاری نهایی می شود.
وی افزود: نكته دوم اینكه تلاش كردیم وقتی این واگذاری ها صورت گرفته، چون قائل بین واگذاری ها منطبق بر قواعد و مقررات حقوقی و قانونی می باشد، از افراد درگیر در واگذاری ها دفاع نماییم و اجازه ندهیم واگذاری سست شود. چونكه خریدار باید این احساس را داشته باشد كه اگر از دولت چیزی را خرید، این معامله به راحتی شل نمی گردد.
دژپسند اظهار داشت: واگذاری شركت های دولتی، حكم صریح رهبر انقلاب و تاكید مؤكد رئیس جمهوری است و سه قوه حامی ما برای واگذاری ها هستند.1399/01/02
23:07:01
5.0 / 5
3688
تگهای خبر: اقتصاد , حقوق , حقوقی , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا