رئیس سازمان خصوصی سازی

ارزش سهام عدالت 8برابر شده است

ارزش سهام عدالت 8برابر شده است

به گزارش بازاری رئیس سازمان خصوصی سازی اظهار داشت: برای آزادسازی سهام عدالت منتظر نامه رهبری هستیم به محض اینكه اجازه داده شود این كار را دنبال خواهیم كرد.


علیرضا صالح، رئیس سازمان خصوصی سازی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره زمان آزاد سازی سهام عدالت اظهار داشت: برای این کار منتظر اجازه رهبری هستیم به محض اینکه این اجازه داده شود فوراً برنامه ها را می چینیم و این کار را دنبال می نماییم. وی در پاسخ به این سؤال که برآورد شما از ارزش فعلی سهام عدالت هر نفر چقدر است، اظهار داشت: به محض اینکه این سازوکار تأیید شود ما ارزش هر سهم را تعیین می نماییم. چونکه قیمت بورس نوسان دارد.
صالح افزود: مبنای زمانی برای تعیین ارزش هر سهم، روزی است که نامه نهایی شود؛ ازاین رو نمی توان عددی قطعی گفت اما هم اکنون ارزش فعلی به بیشتر از ۸ برابر رسیده است.

گفتنی است وی در نشستی خبری در بهمن ماه سال قبل اظهار داشته بود: با عنایت به این که رهبری در ابتدا خواهان تشکیل سهام عدالت بودند، در این راستا رئیس جمهور و وزیر اقتصاد برای کسب اجازه از ایشان جهت آزادسازی سهام عدالت نامه نوشته اند و ما منتظر پاسخ این نامه هستیم. یعنی امکان دارد اصلاً به مجلس شورای اسلامی نرسد و از راه اجازه نامه مقام معظم رهبری این کار را انجام دهیم و اگر تا آخر سال (سال ۹۸) اجازه رهبری را کسب نماییم تا آخر آبان ماه سال آینده سهام عدالت را آزادسازی خواهیم کرد.


1399/02/05
20:48:20
5.0 / 5
2769
تگهای خبر: اقتصاد , بورس , سازمان , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا